علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک یکی از مشکلاتی است که اغلب افراد به آن برخورد می کنند. اگر شما هم حس کردید که این یخچال در سرد کردن مواد غذایی دچار مشکل شده است می توانید ابتدا دمای یخچال خود را تنظیم کنید. اما اگر همچنان مشکل ادامه پیدا کرد باید به دنبال علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک در موارد دیگر باشید. در ادامه راهکاری های برطرف کردن علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک را مورد بررسی قرار می دهیم. اگر این مشکل را نتوانستید حل کنید لازم است از نمایندگی یخچال جنرال الکتریک کمک بگیرید.

3 علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک


یخچال فریزر یکی از مهمترین وسایل منزل به شمار می رود. بدون این دستگاه کاربردی، حجم بسیاری از مواد غذایی فاسد شده و دسترسی به آب خنک بسیار سخت یا غیر ممکن می شود. به همین منظور باید هر چه سریع تر در جهت تعمیر و برطرف کردن علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک اقدام کنیم. در پاره ای از اوقات مشکل موتور دستگاه، نشتی گاز یا خرابی برد است و نیاز به کمک بهترین تعمیرکار یخچال در تهران ماهر داریم؛ اما همیشه اینطور نیست!

گاهی اوقات شکایت کاربران یخچال جنرال الکتریک عملکرد نادرست دستگاه و گرم بودن محیط داخلی آن است. این افراد علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک منزل خود را نمی دانند. آگاهی از دلایل خرابی برای کاربران مفید است؛ زیرا در برخی مواقع عیب یابی دقیق موجب برطرف کردن مشکلات جزئی آنها توسط خود کاربر می شود.

به عنوان مثال گاهی وقت ها علت خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک مشکل در محل اتصال برق است. 3 علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک عبارت است از:

 1. خرابی فن یخچال
 2. سوختن موتور یخچال
 3. نشتی گاز یخچال

لازم است برای بررسی و برطرف کردن این مشکلات از تعمیرکاران تخصصی کمک بگیرید. تعمیرکاران نمایندگی یخچال جنرال الکتریک از مهارت بالایی برای برطرف کردن این مشکلات برخوردار هستند. با شماره گیری 02188283930 به نمایندگی یخچال جنرال الکتریک متصل شوید.

علت گرم شدن یا خنک نکردن یا خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک
علت گرم شدن یا خنک نکردن یا خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک

دلایل مهم خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک

علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک برای بسیاری از کاربران مشخص نیست. برخی از این افراد بدون عیب یابی سریعا با تعمیرکار تماس می گیرند؛ اما می توان با اندکی دقت و توجه عیب دستگاه را قبل از تماس با تعمیرکار پیدا کرد. اگر عیب یابی از طریق کاربر به درستی انجام شود می تواند تعمیرکار را به درستی راهنمایی کند. با عیب یابی درست کاربر، تعمیرات با دقت و سرعت بیشتری صورت می گیرد. به همین جهت در این بخش به مهمترین علل خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک می پردازیم:

 • سوختن موتور یخچال یکی از دلایل مهم کار نکردن دستگاه است. نشانه های اصلی خرابی موتور، تولید سر و صدای عجیب و خاموش شدن ناگهانی دستگاه است.

 • خرابی یا عدم کارکرد برد یخچال که وظیفه کنترل فن و عملکرد کمپرسور دستگاه را دارد. اگر برد خراب شود، دستگاه و موتور آن فرمان نادرست یا ناقص را دریافت می کنند.

 • نشتی گاز خنک کننده نیز می تواند علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک باشد. جهت برطرف کردن عیب باید گاز دستگاه شارژ شود. نشتی به دلایل پوسیدگی و سایر آسیب های لوله ها بروز می کند.

 • عدم کارایی لاستیک درب یخچال و خرابی فن نیز می تواند موجب خاموش شدن یخچال جنرال الکتریک شود.

خاموش شدن صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک

عدم کارکرد نمایشگر یخچال یکی از ارورهایی است که در برخی از دستگاه ها ایجاد می شود. نمایشگرها از جهت نشان دادن اطلاعات دستگاه برای کاربر، بخش مهمی به شمار می روند؛ بنابراین باید سریعا تعمیر شوند. البته خاموش شدن نمایشگر علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک نیست؛ اما از آنجایی که دمای درون یخچال بر روی نمایشگر قابل مشاهده می باشد بهتر است دلایل آن را بدانیم تا اگر دمای یخچال به درستی تنظیم نشده است بتوانیم با مشاهده دما بر روی نمایشگر آن را به درستی تنظیم کنیم. در این بخش به برخی از دلایل خاموش شدن صفحه نمایش یخچال جنرال الکتریک اشاره می کنیم.اگر نمایشگر یخچال ساید شما دچار مشکل شد می توانید با تماس به نمایندگی یخچال ساید بای ساید درخواست تعمیر و کمک نمایید.

 • عدم وجود سرمای یکسان در بخش های مختلف دستگاه موجب خاموش شدن نمایشگر می شود. نامتعادل بودن دما، قرار دادن مواد غذایی داغ یا بیش از اندازه برخی از دلایل نبود دمای یکسان در نقاط گوناگون یخچال فریزر است.

 • قطعی برق یا عدم اتصال درست یخچال به پریز باعث خاموش شدن صفحه نمایش دستگاه می شود.

 • خرابی ترموستات به دلیل اینکه وظیفه دمای داخلی یخچال را دارد موجب خاموش شدن نمایشگر دستگاه می شود.

 • خرابی برد علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک و همینطور خاموش شدن صفحه نمایش است. برد یخچال به دلیل اینکه وظیفه مدیریت فعالیت های داخلی دستگاه را دارد در صورت عدم کارکرد آن نمایشگر خاموش می شود.

علت گرم شدن یا خنک نکردن یا خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک
علت گرم شدن یا خنک نکردن یا خاموش شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک

هزینه تعمیر خرابی یخچال جنرال الکتریک


هزینه تعمیر دستگاه های الکتریکی بستگی به تعویض یا تعمیر قطعات و سایر عوامل هزینه بر دارد. به همین جهت در ابتدا باید به علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک پی ببریم. تعمیرکاران ماهر به سرعت می توانند دلایل خرابی را پیدا کرده و اطلاعات درستی در مورد هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک بدهند. نمایندگی های متعددی نیز در سراسر کشور جهت خدمت رسانی به خریداران و کاربران وجود دارند.

شما می توانید جهت یافتن علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک با نمایندگی های معتبر تماس بگیرید. دکتر ساید به عنوان نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در تهران با بهره گیری از کارشناسان و تعمیرکاران زبده و کارآمد می تواند به سرعت در جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه اقدام کند. 

اگر شما توانایی عیب یابی دقیق و درست یخچال فریزر را داشته باشید؛ با مشورت کارشناسان می توانید به طور تقریبی از میزان هزینه های تعمیرات مطلع شوید. به عنوان مثال قیمت موتور یا قیمت برد دستگاه مورد نظر و…

پیدا کردن علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک

از کجا علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک را متوجه شویم؟ این سوالیست که اکثر کاربران از نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در تهران یعنی دکتر ساید می پرسند. یکی از ساده ترین راه ها برای اطلاع از علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک بررسی ارور ها بر روی نمایشگر یخچال است. ارور هایی که بر روی نمایشگر مشاهده می شوند می توانند کمک زیادی برای پیدا کردن علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک به ما بکنند. اگر موارد گفته شده در این ارورها را بررسی و رفع کنیم به احتمال خیلی زیاد علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک نیز برطرف خواهد شد. متخصصین دکتر ساید در شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما هستند و می توانند در پیدا کردن علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک نیز به شما کمک کنند.

جهت تشخیص ایرادهای موجود ابتدا باید با معنا و مفهوم ارورها آشنایی داشته باشیم. برخی از این خطاها و معنای آنها عبارتند از:

 • خطای hrs نشانگر از کار افتادن عملکرد یخچال است.
 • اگر دمای فریزر بیش از حد مجاز بالا رود خطای FF نمایش داده می شود.
 • ارور CC بیانگر افزایش دمای یخچال بیش از حد مجاز است.
 • اگر سیستم توربو یا کاهش سریع دما پس از رسیدن دستگاه به دمای مناسب روشن مانده باشد، خطای TC به نمایش در می آید.

سوالات متداول

هزینه تعمیر خرابی یخچال فریزر جنرال الکتریک چقدر است؟

با مشورت کارشناسان می توانید به طور تقریبی از میزان هزینه های تعمیرات مطلع شوید. به عنوان مثال قیمت موتور یا برد دستگاه مورد نظر و همینطور دستمزد تعمیرکار را از کارشناس سایت جویا شوید.

آیا استفاده از ارورها جهت شناخت علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک کارآمد است؟

بله، علت خنک نکردن یخچال جنرال الکتریک از طریق ارورها در نمایشگر نیز قابل تشخیص است. با کمک یک تعمیرکار حرفه ای می توانید این ارورها را رفع نمایید.

2 thoughts on “علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک

 1. سحر گفت:

  علت سرد نکردن فریزر جنرال الکتریک چیه؟ یعنی بخاطر موتورشه؟ چقدر زمان میبره تا تعمیر شه؟

  1. mohadese80 گفت:

   با سلام کاربر گرامی
   علت سرد نکردن یخچال جنرال الکتریک به سه عامل خرابی فن، سوختن موتور و یا نشتی گاز مرتبط می باشد. کارشناسان فنی دکتر ساید پس از بررسی های دقیق می توانند علت گرم نکردن یخچال فریزر را تشخیص دهند. با شماره گیری 02188283930 می توانید درخواست تعمیر یخچال جنرال الکتریک دهید تا تعمیرکاران متخصص ما در کمتر از دو ساعت به آدرس گفته شده اعزام شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *