قبل از پرداختن به تعمیرات یخچال و مخصوصا تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، بهتر است کمی با شرکت جنرال الکتریک و نیز آناتومی یخچال جنرال الکتریک آشنا شویم. در این مطلب شما با انواع عیب یابی، تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیر یخچال فریزر، تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک و نیز مختصری با تاریخچه این شرکت آشنایی پیدا خواهید کرد.

تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

هنگام آسیب و خرابی یخچال فریزر، ابتدا قطعات آن مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورت نیاز، قطعات معیوب با یک قطعه اصل جایگزین می‌شوند. در غیر این صورت همان قطعه تعمیر می‌شود. اقدام به تعمیر به موقع و فوری سبب می‌شود طول عمر محصول شما بیشتر شود و با کیفیت بالاتری کار کند. بُرد، کمپرسور، کندانسور، فیلتر، اوپراتور و ترموستات از اجزای مهم یخچال فریزر جنرال الکتریک هستند. هنگام تعمیرات یخچال جنرال الکتریک هر کدام از قطعات بالا به صورت جداگانه بررسی می‌شوند.

مادر برد یخچال جنرال الکتریک، حساس‌ترین قطعه یخچال است. این قطعه هم‌چون قلب محصول، وظیفه کنترل و نظارت بر اجزای دیگر را برعهده دارد. تعمیر این قطعه را به نمایندگی مجاز یخچال فریزر جنرال الکتریک بسپارید تا متحمل هزینه‌های گزاف نشوید.

با مشاهده چند علامت متوجه خواهید شد یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد. گاهی یخچال فریزر بیشتر از حالت طبیعی، برق مصرف می‌کند و یا سر و صدای غیر عادی از آن به گوش می‌رسد. خاموشی صفحه نمایش، بسته نشدن درب، یخسازی غیراستاندارد، داغ شدن ستون و بدنه‌ و تخلیه گاز یخچال نیز از مواردی است که نشان می‌دهد یخچال فریزر شما نیاز به تعمیر دارد. با تمام این توضیحات، شما به یک نمایندگی معتبر و رسمی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک نیاز دارید.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

شناخت اجزا به منظور تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یخچال هایی که امروزه تولید می شوند، اکثرا داری این قطعات هستند: کمپرسور، کندنسور، اواپراتور، ترموستات و گاز خنک کننده. بدیهی است که بروز عیب و نقص در هر کدام از این اجزا موجب اخلال در فرآیند خنک کنندگی می شود.

عیب یابی در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

یکی از مهم ترین مراحل در هنگام تعمیرات یخچال، خصوصا تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، عیب یابی است. اگر تعمیر یخچال شما توسط افرد مجرب و متخصص انجام نشود، این احتمال هست که عیب یابی به درستی صورت نپذیرد و به اشتباه قطعه ای دیگر تعویض و یا تعمیر شود که این موجب صرف هزینه بیشتر و یا آسیب بیشتر به یخچال یا فریزر گردد.

تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک

نیاز به گفتن نیست که یکی از اصلی ترین لوازم خانه یخچال است و امروزه کمتر خانه ای یافت می شود که درآن از یخچال استفاده نشود. از آنجایی که یخچال از آن دسته از لوازم است که 24 ساعت شبانه روز باید کار کند و خاموش بودن آن برای مدتی، باعث خرابی مواد غذایی می شود، پس در تعمیر آن هر گونه تاخیر و تعللی مساوی با فاسد شدن کل مواد، خصوصا مواد درون فریزر است.
باید در نظر داشت که قطعات یخچال جنرال الکتریک، کمی کمیاب هستند و به همین دلیل تعمیرات یخچال اگر توسط متخصص انجام نشود، سوای از کیفیت تعمیر، امکان دارد بیش از حد معمول طول بکشد. پس تاکید می کنیم که تعمیرات یخچال ساید را حتما به نمایندگی جنرال الکتریک بسپارید.

اهمیت بُرد در تعمیرات جنرال الکتریک

یکی از مواردی که هزینه تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را بالا می برد، برد این یخچال است. در هنگام نصب یخچال، اکثر نصاب ها به مصرف کنندگان توصیه می کنند که مراقب برد آن باشند چرا که تعویض آن می تواند هزینه بر باشد. تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن توسط متخصصین ما در مجموعه دکتر ساید انجام می شود.
ما در مجموعه دکتر ساید با چندین سال تجربه درخشان در زمینه تعمیرات جنرال الکتریک، تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک، تعمیر فریزر و… مفتخر بوده ایم که خدمات تعویض و تعمیر قطعات را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن برای مشتریان عزیز انجام دهیم.

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

اجزای یخچال فریزر جنرال الکتریک

اواپراتور (Evaporator)

ترموستات

فیلتر یا درایر

کندنسور

کمپرسور

 • کمپرسور یخچال جنرال الکتریک

این وسیله یکی از دستگاه های مکانیکی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. وظیفه کمپرسور تولید نیروی مکش برای خارج کردن گاز مبرد از اوپراتور، متراکم کردن گاز و انتقال آن به کندانسور است. کمپرسور یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک معمولا از یک قسمت مکانیکی و یک قسمت الکتریکی تشکیل شده است.

 • کندنسور یخچال جنرال الکتریک

وظیفه کندنسور خنک نگه داشتن گاز سیالی است که در درون یخچال می آید. به طور کلی، گاز فریونی که کمپرسور آن را متراکم کرده، توسط کندنسور به مایع تبدل شده و خنک می گردد. کندانسور بسته به شیوه تبادل گرما با محیط، به سه دسته تقسیم می شود:

 1. کندانسور هوایی :
  همانطور که از نام آن می توان حدس زد، اساس کار این نوع کندانسور با هوا است. بر اساس نوع کندانسور هوایی، این دستگاه با جریان هوای طبیعی یا مصنوعی کار می کند. در نوع اول کندانسور در معرض هوای آزاد قرار می گیرد تا در جریان طبیعی هوا کویل های آن خنک شود. در نوع دوم این دستگاه با استفاده از یک دمنده یا فن، جریان هوا در کندانسور قرار می گیرد.
 2. کندانسور آبی:
  در این نوع کندانسور ماده سیالی که وظیفه انتقال ماده مبرد را دارد، آب است. این نوع از کندانسور نیز به سه دسته تقسیم می شود. نوع اول کندانسور دو لوله ای است، که در آن آب سرد از لوله داخلی و ماده مبرد از لوله بیرونی عبور می کند. نوع دوم کندانسور آبی شل اند کویل (پوسته و کویل) است. در این دستگاه آب از داخل کویل و ماده مبرد از داخل پوسته عبور می کند.
  نوع سوم نیز نوع کندانسور پوسته و لوله است. در این نوع آب از داخل لوله و ماده مبرد از داخل پوسته عبور می کند.
 3. کندانسور تبخیری:
  در این نوع کندانسور ویژگی های دو نوع قبلی در یک جا استفاده می شود. به این معنی که از آب و هوا برای دریافت گرما از ماده مبرد استفاده می شود.
 • درایر

محل نصب این دستگاه در مقابل کمپرسور است و به طریق کاهش دمای هوای ورودی باعث جدا شدن ذرات آب از هوا می شود. هنگامی که گاز فریون از کندنسور عبور می کند، ممکن از حاوی رطوبت باشد به همین دلیل قبل از سرد شدن، از فیلتر یا همان درایر عبور می کند تا کاملا خشک شود. بهتر است در هنگام تعویض یا تعمیر کمپرسور، درایر نیز تعویض شود که کیفیت سرما دهی یخچال در بهترین حد خود بماند.

 • ترموستات یخچال جنرال الکتریک

قطع و وصل کردن جریان برق درون کمپرسور بر عهده ترموستات است.

 • اواپوراتور

اواپوراتور یکی از قطعات اصلی در عمل سرما سازی یخچال فریزر می باشد. به نحوی می توان گفت وظیفه تبدیل کردن مایع به گاز در فضای یخچال را برای انجام عمل سرما سازی، به عهده این قطعه است. در واقع هر زمانی ملاحظه کردید که یخچال گرم است و سرما ندارد، باید به فکر تعمیر یخچال و اوپراتور آن باشید.

تشخیص زمان تعمیرات جنرال الکتریک

چه زمانی باید با متخصصین و تعمیرکاران برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تماس بگیریم؟ چه زمانی یخچال ما نیاز به تعمیر دارد؟ معمولا وقتی چنین حالت هایی در یخچال ایجاد می شود، نیاز به تعمیر دارد:

تعمیرات یخچال جنرال الکتریک
 • یخچال صدای زیاد و غیر طبیعی می دهد؛
 • فریزر به درستی عمل یخ سازی را انجام نمی دهد؛
 • یخچال بیش از حد معمول برق مصرف می کند؛
 • کمپرسور یخچال از کار افتاده یا به درستی کار نمی کند؛
 • یخچال دچار برفک شده باشد؛
 • آب مخزن خالی شده باشد؛
 • ستون ها و بدنه یخچال داغ می شوند؛
 • صفحه نمایش یخچال خاموش می شود؛
 • درب یخچال درست باز و بسته نمی شود یا واشر پاره شده است.

توجه داشته باشید که در صورت بروز هر یک از مشکلات زیر در یخچال، از انجام هر گونه عمل یا تعمیری خودداری کنید. چرا که تعمیرات جنرال الکتریک از تعمیرات تخصصی است، کوچکترین دستکاری در یخچال می تواند باعث خرابی بیشتر آن شود. لذا چنانچه اگر یخچال فریزر جنرال الکتریک شما دچار مشکلی شد، با متخصصین این کار تماس بگیرید.

نمایندگی رسمی جنرال الکتریک

دكتر سايد، نمایندگی رسمی جنرال الکتریک، مرکز مجاز و معتبر تعمیرات و فروش قطعات این برند است. با توجه به توسعه و پیشرفت شرکت آمریکایی جنرال الکتریک، محصولات متنوع این شرکت در کشور ما نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. از جمله این محصولات یخچال فریزر جنرال الکتریک است که از کیفیت و کارکرد بالایی برخوردار است. دانش تخصصی، تجربه و مهارت برای تکنسین‌های تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک لازم است.

چنانچه در استفاده از يخچال جنرال الكتريك منزل خود با مشكل مواجه شديد حتما به يك نمايندگي رسمي مراجعه نمائيد. اگر تعميرات يخچال خود را به یک فرد متخصص و با تجربه بسپاريد قطعا مي‌توانيد با خيال آسوده منتظر تحويل گرفتن آن باشيد. تنها اقدامي كه از سمت شما لازم به اجراست،‌تماس با مركز تخصصي دكتر سايد است.

عيب‌يابي و تشخيص نوع مشكل، اصلي‌ترين وظيفه يك تعميركار متخصص است. پس از آن با اعلام آسيب وارده به يخچال، برآورد هزينه تعمير و اطلاع به مشتري،‌ وارد فاز دوم، يعني اقدام برای رفع كامل مشكل محصول، مي‌شویم. پس از طي اين روند،‌ بر كيفيت و طول عمر يخچال فريزر جنرال الكتريك شما افزوده مي‌شود. اعتماد به نمايندگي رسمي جنرال الكتريك، بهترين گزينه پيش روي شما هنگام مواجه با مشكل موقع استفاده از لوازم خانگي، با برند اين شركت است.

نمایندگی مجاز یخچال فریزر جنرال الکتریک

نمايندگي دكتر سايد آماده ارائه خدمات در راستاي تعمیرات یخچال جنرال الکتریک است. اين نمايندگي رسمي به منظور تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، بهترين خدمات را در كوتاه‌ترين زمان به شما ارائه مي‌دهد. مدت زمان براي تعمير يخچال بسيار مهم است. امروزه حتي يك ساعت هم بدون استفاده از يخچال نمي‌توان زندگي كرد. بنابراين زمان تحويل آن هنگام تعمير از اهميت ويژه‌اي برخوردار است. از جمله خدماتي كه نمايندگي دكتر سايد به شما ارائه مي‌دهد مي‌توان موارد زير را نام برد:
تعمير و يا تعويض قطعات يخچال جنرال الكتريك
سرويس كلي و كنترل عملكرد درست يخچال
تعمير فريزر و بررسي صحت عملكرد آن
تعمير و سرويس آبسردكن و يخ‌ساز
مهم‌ترين شاخصه تيم تخصصي تعميرات، عيب‌يابي است كه نمايندگي جنرال الكتريك آن را به نحو احسنت به انجام مي‌رساند. تيم حرفه‌اي و مجرب دكتر سايد، با تجربه و تخصص خود، همواره در كنار مصرف‌كنندگان محترم است. علاوه بر تعمیرات یخچال جنرال الکتریک، فروش قطعات يدكي اصل و اورجينال، از ديگر خدمات اين نمايندگي است. هنگام نياز به تعويض يك قطعه، جستجو براي يافتن اصل آن قطعه،‌ امري طاقت فرسا است. اما شما به راحتي به كمك نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک مي‌توانيد از اين مشكل، فائق آييد.

یکی از خدمات مهمی که امروزه توسط بسیاری از مراکز تعمیرات لوازم خانگی برقی ارائه می شود، تعمیر در محل است. این امر باعث می شود تا مشتریان شرایط راحت تری در تعمیر لوازم خود داشته باشند. جا به جایی لوازم خانگی که نیاز به تعمیر دارند یکی از مشکلات اصلی است که کاربران با آن درگیر هستند. تعمیر در محل باعث صرفه جویی در زمان، هزینه و انرژی کاربران می شود. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک  سایت دکتر ساید توانسته با خدمات عالی در تعمیر انواع لوازم مهم آشپزخانه مثل یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی در محل بتواند نیاز کاربران را به خوبی رفع کند.

یکی از خدماتی که توسط نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک عرضه می شود، تعمیر انواع یخچال های جنرال است. اولین مرحله در تعمیر یک یخچال به ویژه در نمونه های جنرال الکتریک، عیب یابی درست دستگاه است. یعنی باید دقیقا نسبت به قسمتی که دستگاه دچار مشکل شده است اطلاعات لازم را کسب کرد. در صورتی که تشخیص درست در پیدا کردن مشکل یخچال های جنرال الکتریک صورت نگیرد، احتمال اینکه بخش و یا قسمت دیگری از دستگاه به اشتباه تعویض و یا تعمیر شود، زیاد است. این امر نیز باعث می شود تا یخچال های جنرال دچار مشکلات بیشتری شوند.

در بین انواع لوازم خانگی جنرال الکتریک، یخچال های آن در دسته بندی های مختلف و با طراحی مخصوص به خود ساخته شده اند. نمایندگی های مجاز یخچال جنرال الکتریک با شناخت کامل از محصولات این برند اقدام به تشخیص مشکل دستگاه و تعمیر درست آنها می کنند. یخچال های جنرال الکتریک مانند سایر محصولات مشابه در برندهای دیگر دارای قسمت های اصلی و فرعی مختلفی هستند. نمایندگی های مجاز این برند نسبت به تمام این قسمت ها اطلاعات کافی داشته و به درستی می توانند مشکل را پیدا و رفع کنند.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی جنرال الکتریک

بهترین راه برای تعمیر انواع مدل های لباسشویی جنرال، کمک گرفتن از مراکز معتبر نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک است. علاوه بر یخچال های جنرال الکتریک، انواع ماشین های لباسشویی این برند نیز دارای کارایی بالا و در نتیجه مصرف کنندگان زیادی هستند. این محصولات در مدل های مختلف طراحی شده اند که هر کدام نیز دارای قسمت های اصلی و فرعی متفاوتی هستند. نمایندگی های مجاز تعمیر ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک اطلاعات کافی در مورد قسمت های تشکیل دهنده این دستگاه ها و مشکلاتی که ممکن است در آنها ایجاد شود، دارند.

به کمک هر کدام از مراکز نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک می توان در کمترین زمان ممکن نسبت به تعمیر ماشین های لباسشویی این برند در محل خود اقدام کرد. نمایندگی های مجاز ماشین های لباسشویی جنرال الکتریک دارای تخصص و تجربه کافی برای تعمیر انواع ماشین های لباسشویی هستند. این مراکز با ارائه خدمات عالی هنگام تعمیر و همچنین بعد از آن، احتمال خرابی دستگاه ها را به حداقل خود می رسانند.

نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک

بین انواع لوازم خانگی که تقریبا به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به ماشین های ظرفشویی اشاره کرد. انواع مدل های ماشین ظرفشویی برند جنرال الکتریک جزء کاربردی ترین محصولات بازار به شمار می آیند. با توجه به تعداد بالای کاربرانی که خریدار ماشین های ظرفشویی جنرال الکتریک هستند، نیاز به نمایندگی های مجاز تعمیر این دستگاه ها نیز بالا خواهد بود. تعمیر هر کدام از لوازم خانگی از جمله ماشین های ظرفشویی یکی از خدمات مهم بعد از خرید به شمار می آید.

مانند سایر محصولات جنرال الکتریک، انواع مدل های ماشین ظرفشویی این برند نیز توسط نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک عیب یابی و تعمیر می شوند. این مراکز بعد از تشخیص مشکلی که در این دستگاه ها وجود دارد، اقدام به رفع آن می کنند. ماشین های ظرفشویی نیز جزء دستگاه های اصلی و مهم در آشپزخانه های مدرن امروزی به شمار می آیند. به کمک نمایندگی های مجاز جنرال الکتریک، رفع مشکل این دستگاه ها با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

تخصص کادر دکتر ساید در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک

متخصصین ما در مجموعه دکتر ساید سال هاست که در سرویس، تعویض قطعات و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در کنار مصرف کنندگان عزیز بوده و هستند. این تیم حرفه ای و مجرب در امور زیر تخصص دارند:

 • تعمیر و تعویض قطعات یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک؛
 • سرویس کلی و تعمیرات جنرال الکتریک در کمترین زمان و بالاترین کیفیت؛
 • تعمیر و سرویس فریزر؛
 • تعمیر آبسرد کن و یخساز ؛
 • تعویض فیلتر یخچال.

با توجه به توضیحات بالا، هر لحظه یخچال فریز شما دچار نقص شد، شما می توانید به راحتی با شماره های که در سایت درج شده است، تماس حاصل فرمایید تا خدمات تعمیر یخچال را از مجموعه دکتر ساید در کمترین زمان دریافت کنید. تخصص ما سرویس دهی با کیفیت بالا در کمترین زمان ممکن است.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شرق تهران
سرویس و نصب یخچال جنرال الکتریک در غرب تهران
عیب یابی و تعمیر جنرال الکتریک در شمال تهران
نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در جنوب تهران