بد نیست قبل از گفتن نکاتی در مورد تعمیرات یخچال مابه، کمی در در مورد این برند صحبت کنیم.

یخچال مابه

این شرکت در سال 1946 در پایتخت مکزیک، مکزیکوسیتی افتتاح شد و تا سال 1950 میلادی در زمینه تولید مبلمان، میز و صندلی آشپزخانه فعال بود اما از 1950 به بعد فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم برقی آشپزخانه شروع کرد و امروزه توانسته است 50 درصد بازار مکزیک را در اختیار داشته باشد. مابه از همان ابتدا کار خود را با قدرت آغاز کرد و با رشدی سریع، در دهه 60 به بزرگترین صادر کننده لوازم خانگی در کشور مکزیک تبدیل شد.
مابه برای تولید در بازار آمریکا، در سال 1986 با شرکت جنرال استیل قرارداد همکاری بست. طی این توافق، شرکت مابه برای بازار آمریکا به تولید لوازم خانگی پرداخت و جنرال استیل نیز برای رهایی از کنترل مستقیم بازار مکزیک، با سهمی 48 درصدی وارد شراکت با مابه شد. این توافق راه را برای ورود مابه به بازار آمریکا هموار کرد و از طرفی جنرال استیل از نیروی کار ارزانتر در مکزیک بهره برد.

تعمیرات یخچال فریزر مابه

تعمیرات یخچال مابه در محل یکی از خدماتی است که هر روز به خصوص در کلانشهرها نیاز به آن بیشتر می شود. تعمیرات تخصصی یخچال فریزر مابه سبب می شود تا بتوان بعد از تعمیرات نیز مانند یک یخچال نو از این محصول استفاده نمود. تعمیرات یخچال فریزر مابه طیف بسیار وسیعی دارد که در این بخش اشاره کوچکی به این موضوع خواهیم کرد. نیاز به تعمیرات یخچال فریزر مابه ممکن است به خاطر گرم شدن فضای داخلی یخچال یا فریزر باشد. گرم شدن فضای داخلی یخچال و فریزر ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. خراب شدن نوار دور درب یخچال، کمبود گاز، اختلال در عملکرد ترموستات، اشکال در فن کندانسور، اختلال در عملکرد کمپرسور، اختلال در برد یخچال و پر بودن قفسه ها بیش از ظرفیت موجود از جمله دلایل گرم شدن فضای داخلی یخچال فریزر به شمار می روند.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث شود به خدمات تعمیرات یخچال مابه نیاز داشته باشید، یخ زدن فضای داخلی یخچال فریزر می باشد. این مشکل هنگامی رخ می دهد که مواد غذایی موجود در یخچال دچار یخ زدگی شوند. این مورد می تواند دلایل مختلفی از جمله اختلال در ترموستات، خراب شدن برد، کثیف شدن کویل های کندانسور و انسداد مسیر فن خروجی هوا با توجه به حجم زیاد مواد غذایی موجود در یخچال را داشته باشد.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال مابه

یخچال فریزر مابه یکی از برندهای معروف و با کیفیت در زمینه یخچال است و هر ساله به کشورهای مختلفی صادرات دارد. اما باز هم خرابی این یخچال ها امر عجیب و دور از انتظاری نیست. تعمیرات یخچال مابه به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط تکنیسین های مجرب ما در مجموعه دکتر ساید انجام می شود.
چنانچه هر گونه عیب و نقصی در یخچال خود مشاهده نمودید کافیست به شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. متخصصین ما ، به سرعت خود را به شما خواهند رساند تا مراحل عیب یابی و سپس تعمیر یخچال شما را انجام دهند.

تعمیرات مابه در تهران

پیدا کردن مجموعه مطمئن تعمیرات یخچال در شهرهای بزرگی مانند تهران کار ساده ای نیست. بسیاری از خانوار و کسانی که به دلیل نقص فنی، مجبور می شوند به تعمیرکار یخچال روی بیاورند ترجیح می دهند تعمیرکار و یا نمایندگی تعمیر یخچال در نزدیکی محل زندگی آن ها باشد. دلیل عمده این موضوع پس از مقوله اعتماد مصرف کنندگان، مشکلات جابه جایی در کلان شهرها است.
معمولا همه ما دوست داریم لوازم منزل، به خصوص لوازم کاربردی، هر چه زودتر تعمیر شوند. سرعت تعمیر لوازم خانگی در مورد یخچال اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ به این دلیل که با خرابی یخچال بسیاری از مواد غذایی در معرض فساد و خراب شدن قرار می گیرند. بنابرابن بسیاری از ما ترجیح می دهیم مرکز تعمیر یخچال در نزدیکی محل زندگی ما باشد تا با دسترسی سریع تر به آن ها هر چه زودتر بتوانیم نقص یخچال را برطرف کنیم.
اگر یخچال شما با مشکلی مواجه شد، در هر جایی از تهران که ساکن باشید، با یک تماس تعمیرکاران ما در منزل شما حاضر خواهند شد. دکتر ساید در تمامی نقاط تهران، همیشه برای خدمت رسانی به همشهریان عزیز در زمینه تعمیرات یخچال، به خصوص تعمیرات یخچال مابه حاضر است.

تعمیرات مابه

تعمیرات ساید بای ساید مابه

یکی از رایج ترین مواردی که در تعمیرات یخچال مابه به خصوص برای ساید بای سایدها ممکن است مشاهده شود، صدای زیاد موتور است. صدای یخچال تا یک حدی طبیعی است زیرا موتور آنها مقداری صدا تولید می کند، اما زیاد شدن بیش از حد غیر طبیعی می باشد. دلایل مختلفی ممکن است سبب بروز این مشکل شوند. قبل از هر چیز بهتر است جای ساید بای ساید مابه را از نظر تراز بودن بررسی کنید. تراز نبودن یخچال می تواند عامل اصلی بروز این مشکل باشد. اگر یخچال کاملا تراز بود باید به سراغ مواردی مثل خرابی موتور یا فن های دستگاه بروید.

از دیگر مواردی که احتمال دارد در تعمیرات یخچال مابه مشاهده شود، کار نکردن موتور ساید بای ساید است. اولین موردی که در این شرایط باید بررسی شود، رله استارت است. این رله یک قطعه مصرفی بوده که هر وقت عمر آن به پایان برسد، باید تعویض شود. داغ شدن بیش از حد کمپرسور نیز می تواند منجر به خرابی رله شود. مورد بعدی که باید بررسی شود، موتور یخچال می باشد. نظر نهایی در مورد این که موتور سوخته یا خیر را باید کارشناس تعمیرات بدهد. اگر رله و موتور مشکلی نداشتند، به احتمال زیاد خرابی از برد ساید بای ساید می باشد.

تعمیرات مابه

چه زمانی تعمیرات یخچال مابه واجب است؟

اگر یکی از موارد زیر را در یخچال مابه خود مشاهده کردید، برای انجام تعمیرات تخصصی یخچال مابه با یک مجموعه تعمیرکار مجرب تماس حاصل فرمایید:
❱ از یخچال مابه صداهایی بلند می آید؛
❱ بدنه داخلی یخچال به مقدار کافی خنک نیست؛ در چنین مواقعی، مواد غذایی هم گرم هستند؛
❱ فریزر به درستی عمل انجماد را انجام نمی دهد و یخ مواد در آن آب شده است؛
❱ مخزن آب به صورت کامل خالی شده است؛
❱ سنسور یخچال مابه از کار افتاده؛
❱ ترموستات به درستی کار نمی کند و یخچال مابه یکسره شده است؛
❱ درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود و واشر از بدنه در حال جدا شدن است؛
❱ برد یخچال خراب شده است؛
❱ صفحه نمایشگر یخچال به درستی کار نمی کند و یا ارور نمایش می دهد؛
❱ یخچال مابه برفک زیادی گرفته و این فرآیند طبیعی کار یخچال را با مشکل مواجه می کند؛
❱ فن یخچال کار نمی کند.

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد یا هر مشکل دیگری، برای تعمیرات مابه توسط یک کادر مجرب، با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پیشگیری از خرابی یخچال

اگر یک سری نکات را در زمینه نگه داری یخچال رعایت کنید، کمتر به تعمیر یخچال، مخصوصا تعمیر یخچال مابه نیاز خواهید داشت:
❱ برای یخچال خود حتما محافظ استاندارد برق تهیه کنید.
❱ هر چند وقت یک بار، با خاموش کردن یخچال، برفک های آن را از بین ببرید.
❱ اگر قسمتی از یخچال دچار یخ زدگی شد، هیچ گاه از چاقو و یا هر وسیله نوک تیز دیگری برای جدا کردن آن استفاده نکنید.
❱ یخچال را در برار نور مستقیم آفتاب نگذارید.
❱ یخچال را کنار وسایل گرمایشی مانند آبگرمکن، شوفاژ، اجاق گاز قرار ندهید.
❱ دقت کنید که یخچال با دیوار فاصله داشته باشد.
❱ هیچگاه تعمیرات یخچال مابه را خود انجام ندهید؛ مشکل یخچال شاید در ظاهر خیلی ساده باشد اما به دلیل تکنولوژی پیچیده این یخچال ها، تعمیر آن نه تنها کار افراد عادی نیست بلکه شاید خیلی از تعمیرکاران یخچال های معمولی نیز از عهده این کار به درستی بر نیایند.
❱ مواد غذایی را وقتی هنوز گرم هستند، در درون یخچال قرار ندهید. اجازه دهید در فضای آشپزخانه به دمای اتاق برسد، سپس آن را درون یخچال قرار دهید.
❱ از قرار دادن وسائل سنگین بر روی یخچال پرهیز کنید.
❱ حتما از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید.
❱ در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند.

بیشتر بخوانید:

تعمیرات مابه با دکتر ساید

مجموعه تعمیرات یخچال دکترساید با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه تعمیرات یخچال آمریکایی در تلاش است تا کمبود نیروهای متخصص برای تعمیر لوازم خانگی وارداتی را در کشور برطرف کند. این مجموعه با سابقه چندین ساله در زمینه تعمیر انواع یخچال های ایرانی و خارجی توانسته است تا دانش علمی و فنی خود را با افزایش تجربه های موفق تعمیر یخچال، تکمیل کند.
دکترساید در جهت رفاه حال مشتریان و راحتی هر چه بیشتر در رفع مشکل یخچال، خدمات خود را مخصوصا برای لوازمی که جابه جایی آن ها هزینه بر و بسیار سخت است، به صورت حضوری در محل انجام می دهد. در هر نقطه از تهران که هستید برای دریافت خدمات این مجموعه می توانید با شعبات فعال نمایندگی تعمیر یخچال آمریکایی دکترساید تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال فریزر مابه

مراجعه به نمایندگی یخچال فریزر مابه می تواند کمک بسیار بزرگی به افرادی بکند که نیازمند خدمات تعمیرات یخچال مابه می باشند. مجموعه دکتر ساید ، نمایندگی یخچال فریزر مابه ، با توجه به اینکه تعداد زیادی تکنسین آموزش دیده را در اختیار داشته، این توانایی را دارد که در کمترین زمان ممکن انواع یخچال فریزر مابه را با بهترین کیفیت ممکن تعمیر نماید. با توجه به اهمیت وجود یخچال فریزر در هر خانه ای، تعمیر سریع و باکیفیت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

نمایندگی رسمی مابه

ممکن است مراکز زیادی این ادعا را داشته باشند که نمایندگی مابه هستند. بهتر است تعمیرات یخچال مابه را به نمایندگی رسمی دکترساید بسپارید. استفاده از قطعات اصلی شرکتی یکی از مزایای مراجعه به نمایندگی رسمی دکترساید می باشد. قطعات یدکی موجود در بازار معمولا کیفیت لازم را ندارند و ممکن است کارایی لازم را هم نداشته باشند. نمایندگی رسمی دکترساید همه قطعاتی که استفاده می کند، اصل یا اورجینال هستند.

سایت خدماتی دکتر ساید در زمینه تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه در محل فعالیت دارد. این مجموعه تجربه ی چندین ساله نمایندگی تعمیرات مابه را دارد. و همچنین توانسته است ارزان ترین و بهترین خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به شما ارائه نماید.

نمایندگی تعمیرات مابه

نمایندگی مجاز یخچال مابه

یخچال های مابه یکی از بهترن نوع یخچال هایی است که کیفیت و دوام خوبی دارند. مرکز تخصصی دکتر ساید به عنوان نمایندگی تعمیرات مابه خدمات ارزنده ای را در اختیار مصرف کنندگان می گذارد. این یخچال ها ظاهر زیبایی دارند و در طرح های مختلفی تولید می شوند. از این رو مصرف کنندگان زیادی از خرید آن استقبال می کنند ولی خرابی این یخچال ها نیز کاری دور از انتظار نیست.

این مرکز انواع خدمات عیب یابی یا خدمات سرویس دهی انواع یخچال های فریزر و ساید بای ساید مابه را در مکان ارائه می دهد. تعمیرات یخچال مابه در محل نیازی است که در شهرهای بزرگ هر روز احساس می شود. با تعمیرات تخصصی مجموعه دکتر ساید یخچالی نو خواهید داشت.

گرم شدن فضای درون یخچال های مابه ممکن است یکی از دلایل مهم خرابی آن ها باشد. وجود اشکال در برد، اختلال در عملکرد کمپرسور یا ترموستات، پر بودن بیش از اندازه قفسه ها و خراب شدن نوار دور درب یخچال ها از عوامل گرم شدن فضای درون آن هاست.

نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی مابه

ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است که چنانچه دچار خرابی شود، دردسر و مشکل بزرگی برای خانواده ها است. اگر ماشین لباسشویی شما مابه است نگران نباشید، نمایندگی تعمیرات مابه توسط نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی مابه به طور 24 ساعته در خدمت شماست.

هر چند باید سرویس و نگهداری مناسب ماشین های لباسشویی در دوره های منظم با دقت انجام شود. ولی به دلیل استفاده زیاد از دستگاه نیاز به تعمیر خواهید داشت. نمایندگی مجاز ماشین لباسشویی مابه خدمات عیب یابی و سرویس را در کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه انجام می دهد.

اگر ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، در زمان استفاده خاموش می گردد و یا بیش از حد می لرزد، بدانید که ماشین لباسشویی شما خراب شده است. از دیگر علائم خرابی ماشین لباسشویی می توان صدای زیاد، عدم درست تخلیه آب، عدم ورود درست آب به درون دستگاه و خروج آب از قیمت زیرین دستگاه اشاره کرد.

نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی مابه

نمایندگی تعمیرات مابه دکتر ساید آماده ی ارائه خدمات تعمیر و سرویس ظرفشویی مابه در تهران است. ماشین ظرفشویی مابه یکی از لوازم مدرن آشپزخانه است که با توجه به افزایش میزان مشغله امروزی استفاده ی زیادی دارد. استفاده از ماشین ظرفشویی باعث صرفه جویی در زمان شده می گردد و هم چنین کیفیت شستشوی ظروف شما افزایش می یابد. ماشین ظرفشویی نیز مانند سایر لوازم برقی دچار خرابی می گردند.

این مجموعه نیروهای متخصصی دارد و تعمیرات لوازم خانگی شما را بدون مراجعه به تعمیرگاه در منزل انجام می دهد. روشن نشدن ماشین ظرفشویی، ایجاد سر و صدای زیاد، نشت آب به بیرون از ظرفشویی، بوی بد درون ظرفشویی، شسته نشدن درست ظرف ها و عدم آبگیری درست ظروف از نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی مابه شما هستند. از نشانه های دیگر آن می توان به عدم درست تخلیه آب، مشاهده کف بر روی ظروف، خاموش شدن دستگاه در زمان شستشو و باز نشدن درب ظرفشویی اشاره کرد.

نمایندگی تعمیرات مابه
خدمات مجموعه دکتر ساید شامل این موارد است:

سرویس کلی یخچال فریزر مابه

تعمیر و تعویض موتور یخچال

تعمیر و تعویض کلیه قطعات و اجزای یخچال مابه مانند کمپرسور، برد، صفحه نمایشگر، واشر درب و…