بد نیست قبل از گفتن نکاتی در مورد تعمیرات یخچال مابه، کمی در در مورد این برند صحبت کنیم.

تعمیرات یخچال فریزر مابه

تعمیرات یخچال مابه در محل یکی از خدماتی است که هر روز به خصوص در کلانشهرها نیاز به آن بیشتر می شود. تعمیرات تخصصی یخچال فریزر مابه سبب می شود تا بتوان بعد از تعمیرات نیز مانند یک یخچال نو از این محصول استفاده نمود. تعمیرات یخچال فریزر مابه طیف بسیار وسیعی دارد که در این بخش اشاره کوچکی به این موضوع خواهیم کرد. نیاز به تعمیرات یخچال فریزر مابه ممکن است به خاطر گرم شدن فضای داخلی یخچال یا فریزر باشد. گرم شدن فضای داخلی یخچال و فریزر ممکن است به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. خراب شدن نوار دور درب یخچال، کمبود گاز، اختلال در عملکرد ترموستات، اشکال در فن کندانسور، اختلال در عملکرد کمپرسور، اختلال در برد یخچال و پر بودن قفسه ها بیش از ظرفیت موجود از جمله دلایل گرم شدن فضای داخلی یخچال فریزر به شمار می روند.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث شود به خدمات تعمیرات یخچال مابه نیاز داشته باشید، یخ زدن فضای داخلی یخچال فریزر می باشد. این مشکل هنگامی رخ می دهد که مواد غذایی موجود در یخچال دچار یخ زدگی شوند. این مورد می تواند دلایل مختلفی از جمله اختلال در ترموستات، خراب شدن برد، کثیف شدن کویل های کندانسور و انسداد مسیر فن خروجی هوا با توجه به حجم زیاد مواد غذایی موجود در یخچال را داشته باشد.

یخچال مابه

این شرکت در سال 1946 در پایتخت مکزیک، مکزیکوسیتی افتتاح شد و تا سال 1950 میلادی در زمینه تولید مبلمان، میز و صندلی آشپزخانه فعال بود اما از 1950 به بعد فعالیت خود را در زمینه تولید لوازم برقی آشپزخانه شروع کرد و امروزه توانسته است 50 درصد بازار مکزیک را در اختیار داشته باشد. مابه از همان ابتدا کار خود را با قدرت آغاز کرد و با رشدی سریع، در دهه 60 به بزرگترین صادر کننده لوازم خانگی در کشور مکزیک تبدیل شد.
مابه برای تولید در بازار آمریکا، در سال 1986 با شرکت جنرال استیل قرارداد همکاری بست. طی این توافق، شرکت مابه برای بازار آمریکا به تولید لوازم خانگی پرداخت و جنرال استیل نیز برای رهایی از کنترل مستقیم بازار مکزیک، با سهمی 48 درصدی وارد شراکت با مابه شد. این توافق راه را برای ورود مابه به بازار آمریکا هموار کرد و از طرفی جنرال استیل از نیروی کار ارزانتر در مکزیک بهره برد.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال مابه

یخچال فریزر مابه یکی از برندهای معروف و با کیفیت در زمینه یخچال است و هر ساله به کشورهای مختلفی صادرات دارد. اما باز هم خرابی این یخچال ها امر عجیب و دور از انتظاری نیست. تعمیرات یخچال مابه به صورت تخصصی یکی از خدماتی است که توسط تکنیسین های مجرب ما در مجموعه دکتر ساید انجام می شود.
چنانچه هر گونه عیب و نقصی در یخچال خود مشاهده نمودید کافیست به شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. متخصصین ما ، به سرعت خود را به شما خواهند رساند تا مراحل عیب یابی و سپس تعمیر یخچال شما را انجام دهند.

تعمیرات مابه در تهران

پیدا کردن مجموعه مطمئن تعمیرات یخچال در شهرهای بزرگی مانند تهران کار ساده ای نیست. بسیاری از خانوار و کسانی که به دلیل نقص فنی، مجبور می شوند به تعمیرکار یخچال روی بیاورند ترجیح می دهند تعمیرکار و یا نمایندگی تعمیر یخچال در نزدیکی محل زندگی آن ها باشد. دلیل عمده این موضوع پس از مقوله اعتماد مصرف کنندگان، مشکلات جابه جایی در کلان شهرها است.
معمولا همه ما دوست داریم لوازم منزل، به خصوص لوازم کاربردی، هر چه زودتر تعمیر شوند. سرعت تعمیر لوازم خانگی در مورد یخچال اهمیت بیشتری پیدا می کند؛ به این دلیل که با خرابی یخچال بسیاری از مواد غذایی در معرض فساد و خراب شدن قرار می گیرند. بنابرابن بسیاری از ما ترجیح می دهیم مرکز تعمیر یخچال در نزدیکی محل زندگی ما باشد تا با دسترسی سریع تر به آن ها هر چه زودتر بتوانیم نقص یخچال را برطرف کنیم.
اگر یخچال شما با مشکلی مواجه شد، در هر جایی از تهران که ساکن باشید، با یک تماس تعمیرکاران ما در منزل شما حاضر خواهند شد. دکتر ساید در تمامی نقاط تهران، همیشه برای خدمت رسانی به همشهریان عزیز در زمینه تعمیرات یخچال، به خصوص تعمیرات یخچال مابه حاضر است.

تعمیرات مابه

تعمیرات ساید بای ساید مابه

یکی از رایج ترین مواردی که در تعمیرات یخچال مابه به خصوص برای ساید بای سایدها ممکن است مشاهده شود، صدای زیاد موتور است. صدای یخچال تا یک حدی طبیعی است زیرا موتور آنها مقداری صدا تولید می کند، اما زیاد شدن بیش از حد غیر طبیعی می باشد. دلایل مختلفی ممکن است سبب بروز این مشکل شوند. قبل از هر چیز بهتر است جای ساید بای ساید مابه را از نظر تراز بودن بررسی کنید. تراز نبودن یخچال می تواند عامل اصلی بروز این مشکل باشد. اگر یخچال کاملا تراز بود باید به سراغ مواردی مثل خرابی موتور یا فن های دستگاه بروید.

از دیگر مواردی که احتمال دارد در تعمیرات یخچال مابه مشاهده شود، کار نکردن موتور ساید بای ساید است. اولین موردی که در این شرایط باید بررسی شود، رله استارت است. این رله یک قطعه مصرفی بوده که هر وقت عمر آن به پایان برسد، باید تعویض شود. داغ شدن بیش از حد کمپرسور نیز می تواند منجر به خرابی رله شود. مورد بعدی که باید بررسی شود، موتور یخچال می باشد. نظر نهایی در مورد این که موتور سوخته یا خیر را باید کارشناس تعمیرات بدهد. اگر رله و موتور مشکلی نداشتند، به احتمال زیاد خرابی از برد ساید بای ساید می باشد.

تعمیرات مابه

چه زمانی تعمیرات یخچال مابه واجب است؟

اگر یکی از موارد زیر را در یخچال مابه خود مشاهده کردید، برای انجام تعمیرات تخصصی یخچال مابه با یک مجموعه تعمیرکار مجرب تماس حاصل فرمایید:
❱ از یخچال مابه صداهایی بلند می آید؛
❱ بدنه داخلی یخچال به مقدار کافی خنک نیست؛ در چنین مواقعی، مواد غذایی هم گرم هستند؛
❱ فریزر به درستی عمل انجماد را انجام نمی دهد و یخ مواد در آن آب شده است؛
❱ مخزن آب به صورت کامل خالی شده است؛
❱ سنسور یخچال مابه از کار افتاده؛
❱ ترموستات به درستی کار نمی کند و یخچال مابه یکسره شده است؛
❱ درب یخچال به درستی باز و بسته نمی شود و واشر از بدنه در حال جدا شدن است؛
❱ برد یخچال خراب شده است؛
❱ صفحه نمایشگر یخچال به درستی کار نمی کند و یا ارور نمایش می دهد؛
❱ یخچال مابه برفک زیادی گرفته و این فرآیند طبیعی کار یخچال را با مشکل مواجه می کند؛
❱ فن یخچال کار نمی کند.

در صورت مشاهده هر کدام از این موارد یا هر مشکل دیگری، برای تعمیرات مابه توسط یک کادر مجرب، با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پیشگیری از خرابی یخچال

اگر یک سری نکات را در زمینه نگه داری یخچال رعایت کنید، کمتر به تعمیر یخچال، مخصوصا تعمیر یخچال مابه نیاز خواهید داشت:
❱ برای یخچال خود حتما محافظ استاندارد برق تهیه کنید.
❱ هر چند وقت یک بار، با خاموش کردن یخچال، برفک های آن را از بین ببرید.
❱ اگر قسمتی از یخچال دچار یخ زدگی شد، هیچ گاه از چاقو و یا هر وسیله نوک تیز دیگری برای جدا کردن آن استفاده نکنید.
❱ یخچال را در برار نور مستقیم آفتاب نگذارید.
❱ یخچال را کنار وسایل گرمایشی مانند آبگرمکن، شوفاژ، اجاق گاز قرار ندهید.
❱ دقت کنید که یخچال با دیوار فاصله داشته باشد.
❱ هیچگاه تعمیرات یخچال مابه را خود انجام ندهید؛ مشکل یخچال شاید در ظاهر خیلی ساده باشد اما به دلیل تکنولوژی پیچیده این یخچال ها، تعمیر آن نه تنها کار افراد عادی نیست بلکه شاید خیلی از تعمیرکاران یخچال های معمولی نیز از عهده این کار به درستی بر نیایند.
❱ مواد غذایی را وقتی هنوز گرم هستند، در درون یخچال قرار ندهید. اجازه دهید در فضای آشپزخانه به دمای اتاق برسد، سپس آن را درون یخچال قرار دهید.
❱ از قرار دادن وسائل سنگین بر روی یخچال پرهیز کنید.
❱ حتما از تراز بودن یخچال اطمینان حاصل کنید.
❱ در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید تا موتور کمپرسور یخچال کمتر کار کند .

بیشتر بخوانید:

تعمیرات مابه با دکتر ساید

مجموعه تعمیرات یخچال دکترساید با آموزش تکنسین های مجرب در زمینه تعمیرات یخچال آمریکایی در تلاش است تا کمبود نیروهای متخصص برای تعمیر لوازم خانگی وارداتی را در کشور برطرف کند. این مجموعه با سابقه چندین ساله در زمینه تعمیر انواع یخچال های ایرانی و خارجی توانسته است تا دانش علمی و فنی خود را با افزایش تجربه های موفق تعمیر یخچال، تکمیل کند.
دکترساید در جهت رفاه حال مشتریان و راحتی هر چه بیشتر در رفع مشکل یخچال، خدمات خود را مخصوصا برای لوازمی که جابه جایی آن ها هزینه بر و بسیار سخت است، به صورت حضوری در محل انجام می دهد. در هر نقطه از تهران که هستید برای دریافت خدمات این مجموعه می توانید با شعبات فعال نمایندگی تعمیر یخچال آمریکایی دکترساید تماس بگیرید.

نمایندگی یخچال فریزر مابه

مشابه با سایر مدل های یخچال، هزینه تعمیرات یخچال مابه نیز به عوامل و فاکتورهای زیادی وابسته است. از جمله این فاکتور ها می توان به نوع خرابی یخچال، کیفیت برند قطعه جایگزین و… اشاره کرد. هزینه دقیق تعمیر پس از عیب یابی یخچال توسط تعمیرکار ما به شما اعلام خواهد شد.

خدمات مجموعه دکتر ساید شامل این موارد است:

سرویس کلی یخچال فریزر مابه

تعمیر و تعویض موتور یخچال

تعمیر و تعویض کلیه قطعات و اجزای یخچال مابه مانند کمپرسور، برد، صفحه نمایشگر، واشر درب و…