یخچال بوش بدون برفک و دارای سیستم تهویه قوی و بسیار کم صدا است، چرخ‌هایی کوچک در زیر آن قرار دارد که جابه‌جایی آن را آسان می‌کند. به طور کلی این برند یخچال پرطرفدار و باکیفیت است، اما گاهی پیش می‌آید که احتیاج به تعمیرات یخچال بوش خانه خود پیدا می‌کنید. در ادامه این مقاله به مشکلات متداول در یخچال بوش اشاره خواهیم کرد.

هزینه تعمیرات یخچال بوش

آنچه در هزینه تعمیر یخچال بوش موثر است، استفاده یا عدم استفاده از قطعات فابریک یا متفرقه، همچنین استفاده از تکنولوژی پیشرفته یا قدیمی در یخچال است. اگر مدت زمان گارانتی تمام نشده باشد، هزینه تعمیرات یخچال بوش شما کاهش خواهد یافت.

تعمیرات یخچال بوش در تهران

تکنسین های مجموعه تعمیر یخچال دکتر ساید در تمامی مناطق تهران در غرب، شرق، جنوب و شمال تهران آماده ارائه خدمات تعمیرات یخچال اعم از عیب یابی، سرویس، نصب و تعویض قطعات معیوب یخچال هستند. استفاده از خدمات این شرکت تنها با یک تماس با کارشناسان دکتر ساید، در دسترس تمامی شهروندانی تهرانی است.

تعمیرات یخچال بوش
تعمیرات یخچال بوش

مشکلات رایج یخچال بوش

مشکلاتی گاهاً برای یخچال به وجود می‌آید که باعث می‌شود مجبور به تعمیر یخچال بوش شوید. این مشکلات عبارتند از:

 • یکسره کار کردن یخچال، بدون استراحت موتور
 • خراب یا پاره شدن لاستیک دور درب یخچال
 • داغ کردن یا از کار افتادن موتور
 • عدم انجماد مواد غذایی در فریزر یا برفک زدن
 • روشن نشدن یخچال یا از کار افتادن فن
 • خراب شدن صفحه دیجیتالی یا برد الکترونیکی
 • دچار اختلال شدن عملکرد سنسور یخچال
 • و همچنین تعمیرات یخچال بوش در شرایطی که سر و صدای یخچال زیاد است، امری لازم است.

تعمیرات یخچال بوش در صورت داشتن برفک

از آنجا که در یخچال بوش از سیستم نو فراست و ضد یخ زدن استفاده‌ شده است، در صورت برفک زدن حتماً به تعمیرات یخچال بوش احتیاج است. در صورت رخ دادن این ایراد، احتمال خرابی در قسمت دیفراست است و باید ترمودیسک، هیتر و برد الکترونیکی توسط تعمیرکار بررسی شود.

تعمیرات یخچال بوش در صورت سر و صدای زیاد

در حالت عادی و سالم بودن دستگاه، سر و صدا بسیار کم است و با سطح صدای 45 دسی‌بل آرامش خانه بر هم نمی‌خورد، در صورتی که صدای آزاردهنده‌ای از یخچال شنیده ‌شود، باید برای تعمیر تخصصی یخچال بوش اقدام کنید. توجه داشته باشید که دستگاه حتماً تراز باشد، اگر باز هم مشکل رفع نشد، فن یا موتور باید تعمیر یا تعویض شوند.

تعمیرات یخچال بوش

عیب یابی یخچال بوش

 1. به هیچ عنوان طبقه‌ها را خیلی سنگین نکنید و از قرار دادن اجسام سنگین مثل گلدان بر روی یخچال خودداری کنید.
 2. سیم برق بیش از حد خم نشده و جسمی سنگین روی آن قرار نگرفته باشد، زیرا احتمال ایجاد خطر آتش‌سوزی و فشردگی سیم پیش می‌آید.
 3. تا جایی که امکان دارد، دارو و مواد آزمایشگاهی را درون یخچال قرار ندهید.
 4. هنگام استفاده از یخچال، اتصال به زمین برقرار باشد.
 5. قبل از راه اندازی یخچال، توجه کنید که آن را روی سطحی محکم و تراز شده، قرار داده باشید.

ویژگی های محصولات بوش

 • یخچال بوش از قابلیت سیستم هشدار صوتی و بصری برخوردار است و در صورت اختلال در عملکرد، به شما اعلان می‌دهد.
 • یخچال بوش دارای قفسه‌ و کشوهای جادار است، فضای داخلی آن به طرز هوشمندانه تقسیم شده است تا چرخش هوای سرد و احاطه کامل مواد غذایی در یخچال به وجود بیاید.
 • قفسه‌های یخچال دارای ریل‌های تلسکوپی هستند که به نرمی حرکت می‌کنند.
 • دارای فناوری ضد برفک است و نیازی به برفک زدایی ندارد.

تعمیرات یخچال بوش: کاری که با سرعت، دقت و تعهد انجام می دهیم!

هر کجای تهران که باشید، از ما دور نیستید! دکتر ساید برای تعمیرات یخچال بوش شما به کمتر از دو ساعت زمان نیاز دارد. بله درست شنیدید! کمتر از دو ساعت! در واقع پنجاه سال تجربه تعمیرات به دکتر ساید آموخته است که چگونه به چابکی عمل کند. برای آزمودن این چابکی و سرعت عمل شما فقط به یک تلفن و یک ساعت نیاز دارید. تلفن تا به ما زنگ بزنید و ساعت برای اینکه چابکی مان را بیازمایید! بقیه کارها را ما انجام می دهیم!

تعمیرات یخچال بوش
تعمیرات یخچال بوش

تعمیرات یخچال بوش: یخچالی که به آرامش خانه احترام می گذارد!

در جهانِ تعمیرات یخچال بوش، این یخچال را با سکوتش می شناسند. در حقیقت چنان کم صدا است که می توان آن را یخچالی ساکت نامید. سیستم تهویه نیرومند یخچال بوش، در رقابت با یخچال های دیگر یک سر و گردن بالاتر است. بوش برفک ندارد. اما در عوض یک سیستم هشدار صوتی و بصری دارد که هر نوع کارکرد ناهنجار و اختلالی را به شما گزارش می دهد. این یک مزیت استثنایی است.

تعمیرات یخچال بوش و داستان مهندسی فضا

طراحی داخلی یخچال بوش و تقسیم فضای هوشمندانه اش، مواد غذایی تان را همیشه تازه نگه می دارد. زیرا این فضاهای داخلی علاوه بر اینکه محتویات یخچال را به سادگی در خود جا می دهند، آنها را تازه و سالم نیز نگه می دارند. مهندسی فضا به شکلی است که هوای سرد آزادانه و به صورتی کامل در آن می چرخد. این روند، غذاها و میوه ها، سبزیجات تان را تازه و سالم حفظ می کند. با این حال این یخچال پیشرفته گاهی به تعمیر نیاز پیدا می کند.

برای تعمیرات یخچال بوش کافی است که به دکتر ساید زنگ بزنید و خود را کنار بکشید. بقیه کارها را ما برای تان انجام می دهیم.

تعمیر موتور یخچال بوش

در فرهنگ تعمیرات یخچال بوش، یک جمله مهم دائما تکرار می شود. آن جمله از این قرار است: موتور یخچال شما همه چیز یخچال شما است. به همین دلیل اکیدا توصیه می شود که هر شش ماه یا دست بالا هر یک سال یک بار آن را سرویس کنید. البته منظور ما از سرویس کنید این نیست که شخصا دست به کار شوید. این یک کار تخصصی است. تنها کارشناسان مراکز مجاز و معتبر مجاز به این کار هستند. این سخت گیری تنها برای محافظت از یخچال شما است.

تعمیرات یخچال بوش و علل خرابی موتور

در تعمیرات یخچال بوش، موتور یخچال از حساسیت بالایی برخوردار است. خرابی موتور یخچال می تواند علل زیادی داشته باشد. از گرد و خاکی که بر کندانسور می نشیند تا کارکرد بد فن کمپرسور. نشانه های این خرابی را می توان در برخی رفتارهای نامتوازن یخچال شناسایی نمود. مانند کارکردن یکسره و بی وقفه، گرم شدن بیش از اندازه، فقدان سرما در یخچال و روشن نشدن آن. عمر زیاد موتور یخچال نیز می تواند در عملکرد آن اختلال ایجاد کند.

تعمیرات یخچال بوش
تعمیرات یخچال بوش

تعمیر یخچال بوش بهتر است یا تعویض آن؟

تعمیرات یخچال بوش یا تعویض آن بستگی تامی به شرایط دارد. یخچال ها از وسایل گرانبهای خانه به شمار می روند و خرید دوباره آنها قطعا فشار زیادی بر اقتصاد خانواده وارد خواهد آورد. خرید دوباره یک کار هزینه آور است. دکتر ساید پیشنهاد بهتری دارد! از آنجا که همه قطعات تعویضی دکتر ساید اورجینال هستند، این احتمال که تعمیر یخچال بهتر از تعویض آن باشد، یک احتمال متقاعد کننده تر است.

تعمیر یخچال بوش در منزل یا محل کار

مجموعه تعمیراتی دکتر ساید برای شما مژده ای دارد: تعمیرات یخچال بوش در خانه یا محل کارتان انجام می شود. در واقع در هر ساعت از شبانه روز و در هر جای تهران که باشید، ما به شما نزدیکیم. شعب نمایندگی ما در همه جای تهران پراکنده اند. در شمال، شرق، غرب، جنوب و مرکز، ما شعبی دایر کرده ایم. دیگر نیازی نیست که از خانه تان خارج شوید. ما خود را به سرعت به شما رسانده و در کمتر از دو ساعت، یخچال تان را تعمیر شده به شما برخواهیم گرداند.

دکتر ساید یعنی سرعت، دقت و تعهد.