خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید یکی از خدماتی است که توسط شرکت خدماتی دکتر ساید ارائه می شود. سال هاست که یخچال های ساید بای ساید به دلیل کیفیت ساخت بالا و نیز ظرفیت بیشتر، مهمان بسیاری از خانه ها هستند. اگرچه یخچال های ساید بای ساید فضای بیشتری را اشغال می کنند اما با ظاهر زیبایی که دارند، باعث جلوه بخشیدن بیشتر به آشپزخانه ها نیز می شوند.
اما تعمیرات یخچال ساید بای ساید همیشه یکی از نیازهای کسانی است که این نوع یخچال ها را دارند؛ مخصوصا اگر یک برند خارجی و گران قیمت باشد. تعمیر یخچال ساید خارجی به خاطر تکنولوژی پیچیده، کار تعمیرکاران عادی نیست و به تکنیسین حرفه ای و متخصص نیاز دارد.

تعمیر یخچال ساید در تهران

مجموعه تیم دکتر ساید در زمینه ارائه انواع خدمات تعمیر یخچال فریزر در شرق تهران، هم‌چنین خدمات سرویس‌دهی یا عیب‌یابی یخچال ساید یا فریزر در غرب تهران فعالیت می‌کند. این مجموعه از شمال تهران گرفته تا جنوب تهران، انواع یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید را سرویس و تعمیر می‌کند. در صورت وارد شدن آسیب زیاد و عدم تعمیر، قطعه مورد نظر توسط تیم مجرب و حرفه‌ای تعویض خواهد شد.

شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز برای کسب اطلاعات در زمینه مشکلات یخچال منزل‌تان یا به هنگام وجود مشکل، با تیم مشاورین دکتر ساید تماس بگیرید. اطلاعات تماس: 02166554292 – 02146292165 – 02188283930

هزینه تعمیر یخچال در دکتر ساید

دکتر ساید به عنوان یکی از مراکز مجاز تعمیرات انواع برندهای آمریکایی، آسیایی و اروپایی یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید با نیم قرن تجربه دارای تکنسین‌های متعهد و آموزش دیده می‌باشد. این افراد در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات و انواع قطعات داخلی یخچال تجربه کاری زیادی دارند. این مجموعه در نقاط مختلف تهران نیز شعبه دارد.

تعمیر یخچال با توجه به قطعه‌ای که آسیب دیده، میزان صدمه و مشکلی که وجود دارد، متفاوت است. پس از اعزام پرسنل، عیب‌یابی و بررسی یخچال، میزان هزینه تعمیر مشخص می‌شود. هم‌چنین شما می‌توانید در صورت نیاز به راهنمایی، با مشاوران دکتر ساید تماس گرفته و ضمن شرح مشکل پیش آمده قیمت حدودی را جویا شوید.

چرا خدمات تعمیر یخچال دکتر ساید؟

اطمینان خاطر از تخصص پرسنل

یخچال فریزرهای امروزه هوشمند و دارای برد الکرتونیکی هستند. به دلیل پیچیدگی‌هایی که برد و سایر قطعات یخچال دارند و هم اینکه تحریم هستند، وقتی قسمتی از یخچال خراب می‌شود، باید توسط کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه عیب‌یابی و رفع شود. در غیر این صورت ممکن است قطعه آسیب بیشتری دیده و سایر قطعات هم دچار مشکل بشوند. حتی ممکن است کل یخچال خراب شده و باید تعویض شود.

بهترین خدمات در سریع‌ترین زمان ممکن در منزل

یکی از المان‌های موثر در آسیب قطعات، مسئله زمان است. هر چه زودتر مشکل برطرف شود، خسارت وارد شده کمتر است. هنگام خرابی، نیازی به جابه جایی و حمل یخچال نیست. تیم حرفه‌ای کارآزموده دکتر ساید به موقع حاضر شده و به محل اعزام می‌شوند.

خدمات و پشتیبانی 24 ساعته

تیم دکتر ساید این افتخار را دارد که پس از تعمیر نیز خدمات و پشتیبانی را قطع نکرده و با بهره‌گیری از متخصصان مجرب خود به صورت 24 ساعته و شبانه روز، پاسخ‌گوی سوالات و مشکلات کاربران عزیز می‌باشد.

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک به صورت شبانه روزی در مراکز مجاز نمایندگی یخچال جنرال الکتريك در تهران، از جمله دکتر ساید، ارائه می‌شود. خرابی لوازم برقی، از جمله یخچال ساید جنرال، غیر قابل پیش‌بینی است و ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز به دلایل متنوع شاهد روشن شدن چراغ ارور نمایشگر یخچال جنرال باشیم. بنابراین دسترسی به مرکز فعال و شبانه روزی تعمیر یخچال جنرال الکتریک یکی از نیازهای اساسی کسانی است که این یخچال در منزل استفاده می‌کنند.

مطالب مرتبط:

تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک

خدمات یخچال جنرال الکتریک بسته به نواقص فنی پیش آمده برای یخچال متنوع است. تعمیر برد یا فن یخچال جنرال الکتریک از شایع‌ترین درخواست‌هایی است که مشتریان با تماس با شماره تلفن نمایندگی یخچال جنرال مطرح می‌کنند. در همین راستا کارشناسان دکتر ساید با در اختیار داشتن انواع لوازم مربوط به یخچال ساید یا فریزر جنرال الکتریک، نیاز شهروندان تهرانی را از جهت تعویض قطعات یخچال جنرال و رفع نواقص پیش آمده برطرف می‌کنند.

علائم خرابی یخچال ساید بای ساید

یخچال از آن دسته لوازم خانگی است که بسیار حساس است و در هنگام خرابی، به هیچ وجه نباید جابه جا شود. چنانچه پی بردید که یخچال ساید بای ساید شما به درستی کار نمی کند، سر و صدای اضافی دارد، به اندازه کافی خنک نمی کند و… باید با یک مرکز تعمیرات مجاز تماس بگیرید.
چگونه پی ببریم که یخچال ما اکنون به تعمیر نیاز دارد؟ زمانی که علائم زیر در یخچال ساید بای ساید پیش می آیند، می توان گفت که یخچال خراب شده یا در حال شدن است:

تعمیرات یخچال ساید بای ساید
 • یخچال درست خنک نمی کند. این یکی از علائم شایع است که در اکثر یخچال ها ممکن است پدیدار شود و علل متفاوتی می تواند داشته باشد.
 • فریز مواد غذایی در فریزر باز شده است و زیر محفظه فریزر، آب جمع شده است.
 • بدنه یخچال ساید بای ساید برق دارد. برق داشتن بدنه می تواند به دلیل اتصالی سیم های برق باشد و یا سیم زمین به درستی وصل نشده باشد.
 • از حالت عادی، سر و صدای بیشتری از یخچال می شنویم؛ علت این پدیده می تواند از فن یخچال، موتور و… باشد.
 • صفحه نمایشگر که وظیفه نشان دادن دمای یخچال را دارد، خاموش شده و یا با ارور مواجه شده است.
 • برفک زیادی در قسمت هایی از یخچال ساید بای ساید ما جمع شده است. در این مواقع به هیچ وجه نباید اقدام به کندن برفک ها به وسیله اشیاء تیز کرد.
 • فشار آب آبریز یخچال کم شده است.
 • واشر دور درب خراب شده است و درب به درستی باز و بسته نمی شود.
 • لولاهای یخچال خراب شده و این امر، باز و بسته کردن درب را با مشکل مواجه کرده است.

مشکل آبسرد کن و یخریز یخچال

اغلب یخچال های ساید دارای آبریز و یخریز هستند.  معمولا باک آب سرد کن به صورت خودکار و با شیلنگ مستقیم آب پر می شود اما مخزن برخی از مدل های داخلی را باید به صورت دستی پر کرد. ممکن است آبریز یا دیسپنسر یخچال ساید دچار چند مشکل رایج شود، نشتی آب داشته باشد و یا هنگام فشار دادن دکمه آب خارج نشود و یا قطعات کوچک یخ تولید شود و یا در تولید یخ به مشکل بخورد. علت نشتی آب یکی از موارد زیر است.

 • یکی از علل عمکرد ناصحیح آبریز یخچال پایین بودن فشار آب است، قطعات کوچک و نیمه منجمد و همچنین کم بودن حجم یخ های تولید شده همگی نشان از فشار کم آب است.
 • کمبود فشار آب باعث کندی خروج آب از آبسرد کن می شود. برای اینکه فشار آب را تست کنید، یک لیوان را زیر آب سرد کن بگیرید. در بازه زمانی 5 تا 8 ثانیه باید حجم 200 میلی لیتری پر از آب شود. اگر این مقدار در مدت زمان تعیین شده پر نشد نشان دهنده فشار کم آب است.

برق داشتن بدنه یخچال 

برق داشتن بدنه یخچال به یکی از علل زیر است که باید توسط تعمیرکار یخچال ساید بای ساید بررسی و تعمیر شود.

 • عدم نصب صحیح سیم اتصال به زمین یخچال
 • معیوب بودن سیم های رابط یخچال ساید بای ساید
 • اتصال بدنه در موتور یا ترموستات
 • دوشاخه یا سیم برق مشکل دارد
 • سوختگی یا نیم سوز شدن موتور یخچال ساید بای ساید
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال شما
 • عایق سیم کشی یخچال از بین رفته است
 • رطوبت یخچال بالاست

سروصدای غیرمتعارف یخچال ساید

سرو صداهای یخچال ساید مانند صدای تق و توق و صدای ویبره مانند در یخچال شما می تواند علل گوناگون داشته باشد و مربوط به قسمت های مختلف یخچال با شد که در ادامه به آن می پردازیم.

 • زمانی که یخچال را به تازگی خریداری می کنید ممکن است صداهایی از یخچال خود بشنوید که به دلیل پایین بودن کیفیت قطعات بع ویژه لوله های یخچال است و نمی توان کاری کرد.
 • علت دیگر سرو صداهای یخچال ببه دلیل خوردگی کمپرسور است. معمولا زمانی که کمپرسور دچار مشکل می شود صدای ترق و تروق ها بیش از حد معمول می شود و حتما باید از تعمیرکار یخچال ساید بای ساید کمک بگیرید.
 • تراز نبودن مکان قرار گیری یخچال باعث تولید صدای ویبره مانند در یخچال می شود. برای انکه بفهمید یخچال تراز است یا نه به نحوه بسته شدن درب توجه کنید. اگه درب به سختی بسته می شود و یا بعد از بسته شدن مجدد باز میشود و یا محکم بسته میشود. نشان از عدم تراز یخچال دارد که باید زودتر مرتفع گردد.
 • طبیعی است که زمانی که یخچال ساید روشن یا خاموش می شود موتور آن صدا می دهد. اگر این صدا خیلی بلند و غیر متعارف باشد نشان از مشکلی جدی دارد و باید در اسرع وقت رفع گردد.
 • گاهی صدای یخچال کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد هنگامی که یخساز یخچال شروع به تولید یخ می کند از خود صدایی تولید می کند که کاملا طبیعی است.

سرعت عمل در تعمیرات یخچال ساید بای ساید

تعمیرات یخچال ساید بای ساید نباید طولانی شود. یخچال مانند سایر لوازم منزل مثل لباسشویی، جارو برقی و… نیست چرا که شاید بدون آن ها بتوان چند روزی را سر کرد اما نبود یخچال و فریزر مساوی است با فاسد شدن مواد غذایی و بلا استفاده شدن تمام آن ها. به همین دلیل نیاز است که یخچال در کمترین زمان ممکن تعمیر شود.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید

تعمیرات یخچال ساید بای ساید در دکتر ساید

همانطور که گفته شد، یخچال های ساید بای ساید را نباید جا به جا کرد چرا که هر گونه جا به جایی، احتمال خرابی یخچال را بالا می برد. از طرفی، هنگامی که نقصی در یخچال بروز می کند، مهم است که هرچه سریع تر تعمیر شود. پس بهترین راه، تعمیر درب منزل است؛ در این صورت دیگر نیاز به جابجایی یخچال نبوده و همچنین سرعت تعمیر افزایش می یابد.
مجموعه دکتر ساید با سال ها تجربه در زمینه تعمیر لوازم خانگی، خصوصا تعمیر یخچال ساید بای ساید و مدرن، افتخار همراهی مشتریان خود را دارد. کیفیت بالا، سرعت عمل و نیز قیمت منصفانه وجه تمایز دکتر ساید با مجموعه های دیگر است.

مراحل تعمیر یخچال در دکترساید

مرحله اول: خرابی یخچال

هنگامی که قسمتی از یخچال شما کارش را به درستی انجام ندهد یا قسمتی از یخچال دچار آسیب و مشکل بشود، باید یخچال را سریعا از برق بیرون بکشید. سپس با مرکز معتبر تعمیر یخچال دکتر ساید تماس گرفته یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

مرحله دوم: پشتیبانی

پس از ثبت اطلاعات، با توجه به نوع مشکلی که پیش آمده، نوع قطعه و میزان خرابی، کارشناسان مشکل شما را به تکنسین مربوطه منتقل می‌کنند.

مرحله سوم: اطلاع رسانی

پرسنل تیم دکتر ساید پس از بررسی‌های لازم، با شما تماس گرفته و زمان حضور در منزل یا محل کار را با شما تعیین می‌کنند.

مرحله چهارم: اعزام تعمیرکار

تکنسین در زمان مقرر شده در محل حاضر شده و بعد از تشخیص عیب قطعه، به رفع مشکل یخچال فریزر یا یخچال ساید بای ساید شما خواهد پرداخت.

تعمیرات ما در محل و کمتر از 2 ساعت، به صورت شبانه روزی انجام خواهد شد. مجموعه ما از قطعات اورجینال استفاده کرده و ضمانت نامه کتبی ارائه می‌دهد.

ویژگی های خدمات مجموعه دکتر ساید:

برخورداری از کادر مجرب و حرفه ای

دارای چندین سال سابقه در زمینه تعمیرات یخچال ساید بای ساید و مدرن

دارای شعبه در اقصی نقاط پایتخت

استفاده از قطعات اصل و اورجینال هنگام تعویض قطعه

پاسخگویی و خدمت رسانی به صورت 24 ساعته

تعمیر یخچال در منزل شما، در سریعترین زمان ممکن

شماره تعمیرکار یخچال ساید بای ساید

شماره تلفن های ما به قرار زیر است 021-66554292 مرکز تهران 021-66554292 جنوب تهران 021-88283930 شمال شرق تهران 021-88283930 شرق تهران 021-88283930 شمال تهران 021-46292165 غرب تهران

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید چقدر است؟

هزینه های تعمیر یخچال ساید بای ساید به عوامل مختلفی بستگی دارد شما می توانید با تماس با مرکز دکتر شاید به شماره 46292165_021 هزینه تقریبی را استعلام بگیرید

در صورت نیاز به تعویض قطعات، از قطعات اورجینال استفاده می شود؟

بله مرکز خدمات تعمیر یخچال دکتر ساید این تضمین را می دهد که تمامی قطعات با قطعات اورجینال جایگزین می شود.

تضمین دکتر ساید برای تعمیر درست یخچال و به مشکل نخوردنم مجدد یخچال ساید بای ساید چیست؟

پس از تعمیر یخچال، تست کارایی یخچال در حضور مشتری انجام میشود. همچنین ضمانت نامه ای شامل ریز خدمات ارائه شده توسط تعمیرکار ارائه می گردد.