مجموعه تعمیر یخچال دکتر ساید، به عنوان ارائه دهنده خدمات تعمیر یخچال در تهران، در زمینه ارائه خدمات تعمیرات یخچال دوو در شرق تهران، سرویس ساید دوو در غرب تهران، عیب یابی و تعمیر فریزر دوو در جنوب و شمال تهران فعالیت دارد. برای تعمیرات یخچال دوو (DAEWOO)، ساید بای ساید و یا فریزر دوو می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

با انتخاب بهترین تیم تعمیرات یخچال دوو می توانید یک تیر و چند نشان بزنید! دیگر خبری از پرداخت هزینه های گزاف و یا حمل و نقل یخچال نیست. همه چیز به درستی برنامه ریزی و مدیریت می شود.

یخچال دوو دارای کمپرسور هوشمند و سامانه‌‌ی سرمایش پیشرفته و مصرف پایین انرژی A+ است. همچنین دارای سیستم هوشمند کنترل دما است. گاهی ممکن است به تعمیر یخچال دوو احتیاج پیدا کنید که در ادامه به مشکلات متداول این برند اشاره خواهیم کرد.

بهترین نمایندگی دوو در ایران

نمایندگی های دوو در ایران زیاد است اما برای انتخاب بهترین تیم تعمیرات یخچال دوو می بایست فاکتورهایی را در نظر بگیرید. دکتر ساید با نیم قرن تجربه در زمینه تعمیرات انواع لوازم خانگی توانسته همه بخش های تهران را پوشش دهد. تعمیرکاران متخصص در این مجموعه همگی دوره دیده هستند و شرایطی فراهم شده است تا بتوانید با یک تلفن ساده مشکل یخچال خود را برطرف سازید. استفاده از قطعات اورجینال یکی از مهمترین رسالت تیم حرفه ای دکتر ساید محسوب می شود.

معرفی برند دوو

شرکت لوازم خانگی دوو در سال 1967 در شهر سئو تاسیس شد. این شرکت در طول دوره های مختلف توانست نمایندگی های مختلفی در کشورهای مختلف ایجاد نماید به طوری که زیر مجموعه این شرکت در لیست بین المللی قرار گرفته است. این شرکت امروزه در کره جنوبی توانسته پروسه تولیدی گسترده ای را در پیش بگیرد. قدرت رقابتی بالای برند دوو و سایر محصولات لوازم خانگی سبب شده تا در ایران نیز یک برگ برنده محسوب شود.

تعمیرات یخچال دوو

هزینه تعمیرات یخچال دوو

هزینه تعمیرات یخچال دوو با توجه به مواردی مثل استفاده از قطعات فابریک یا درجه دو، مدت زمان گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی و تکنولوژی به کار گرفته شده در دستگاه تحت شعاع قرار می‌گیرد.
مجموعه تعمیر یخچال دکترساید قبل از اعزام نیروی متخصص به محل، با اعلام تقریبی هزینه تعمیر یخچال دوو، تا حدودی به تصمیم مشتری برای تعمیر یخچال، کمک می کند. اما تعیین دقیق هزینه عیب یابی یخچال دوو و یا به عنوان مثال سرویس یخچال ال جی بستگی به نظر کارشناسی تکنسین های دکتر ساید در مورد میزان خرابی یخچال، قطعات مورد نیاز و برخی از عوامل دیگر دارد.

پیشگیری از خرابی یخچال دوو

 • به پریز یخچال، دستگاه‌های دیگری وصل نشده باشند.
 • داخل یخچال دوو باید به صورت هفتگی تمیز شود.
 • پس از نصب یخچال، دستگاه باید 2 ساعت بدون روشن شدن در جای ثابت قرار داشته باشد.
 • یخچال نباید در معرض نور مستقیم آفتاب، حرارت یا رطوبت قرار گیرد.
 • پایه‌های یخچال باید تراز شده باشند و دستگاه روی یک سطح صاف نصب شود.
 • یخچال باید 3 سانتی متر از طرفین و 5 سانتی متر از دیوار عقب فاصله داشته باشد.
تعمیرات یخچال دوو

مشکلات متداول در یخچال دوو

 • سر و صدای زیاد
 • یکسره کار کردن و اتوماتیک نکردن
 • خراب شدن لاستیک دور درب یخچال
 • داغ کردن موتور یخچال دوو
 • منجمد نشدن غذاها در فریزر
 • برفک زدن یخچال
 • از کار افتادن فن یخچال فریزر دوو
 • روشن نشدن یخچال
 • از کار افتادن موتور
 • خراب شدن صفحه دیجیتال
 • خراب شدن برد الکترونیکی یخچال فریزر
 • عمل نکردن سنسور یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال دوو در منزل و محل کار

تیم تعمیرات یخچال دوو دکتر ساید شرایطی فراهم کرده اند تا نیازی به نقل و انتقال یخچال نباشد. خدمات تعمیرات در محل و در منزل در کل شهر تهران به بهترین نحو صورت می گیرد. دکتر ساید ضمانت نامه کتبی در راستای تعمیرات و قطعات در اختیار مشتریان قرار می دهد. خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی هستند.

چرا یخچال دوو به اندازه کافی سرد نمی‌کند؟

 • ممکن است موتور فن یخچال در فریزر و در محفظه پایین خراب باشد.
 • کمپرسور می‌تواند مشکل داشته باشد که در این صورت توسط تعمیرکار باید به تعمیر یخچال دوو اقدام شود.
 • خراب بودن لاستیک دور درب ممکن است موجب بسته نشدن درها و در نتیجه کاهش عملکرد خنک کننده یخچال شود.
 • احتمال دارد فضای کافی بین دیوارها و یخچال وجود نداشته باشد.
 • یخچال باید حداقل 10 سانتی متر با دیوار اطراف خود فاصله داشته باشد.
 • کویل‌های کندانسور کثیف است.

نحوه نگهداری صحیح از یخچال دوو

برای اینکه درگیر تعمیرات یخچال دوو نشوید بهتر است یخچال در محل مناسب و دور از گرما قرار بگیرد. پس از گذشت دو تا سه ساعت از جابجایی می بایست یخچال را به برق وصل کنید. مواد غذایی و ظروف داغ نباید داخل یخچال قرار بگیرد. نیاز است که لاستیک دور یخچال به صورت مرتب تمیز شود. درب یخچال نباید بیش از اندازه باز و بسته شود. همینطور نیاز به تمیز کردن بدنه و داخل یخچال است. سرویس دوره ای یخچال سبب می شود تا به طول عمر آن افزوده شود.

دکتر ساید در این راستا توانسته بهترین شرایط را فراهم سازد. تیم تعمیرات دکتر ساید شرایطی فراهم کرده است که بتوانید جلوی هزینه های اضافی را بگیرید و پیش از اینکه دستگاه به طور کلی خراب شد اقدام به تعمیر آن نمایید. دقت کنید که سرویس دوره ای سبب می شود که از فرسودگی یخچال کاسته شود. همینطور قطعات یخچال نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار می گیرند. در صورتی که نمی خواهید درگیر هزینه های گزاف برای تعمیر یخچال شوید پیشنهاد ما این است که سعی کنید به دقت از یخچال خود مراقبت کنید.

تعمیرات یخچال دوو

آیا برای سر و صدای زیاد احتیاج به تعمیر یخچال دوو است؟

اگر سروصدا هنگام باز کردن درب قطع می‌شود، فن داخلی احتیاج به تعویض دارد.

مواد غذایی و ظروف داخل یخچال، به درستی در جای خود قرار نگرفته‌اند.

پایه‌های پایین یخچال شما به درستی تنظیم نشده است.

چرا بدنه یخچال دوو برق دارد؟

در وهله اول پریز و سیم رابط را چک کنید؛ ممکن است مشکل از پریز برق یا اتصالی داشتن سیم رابط باشد. اگر هیچ کدام از این موارد دارای مشکل نبود، موتور یخچال باید بررسی و در صورت معیوب بودن اقدام به تعمیرات تخصصی یخچال دوو شود.

تعمیر یخچال دوو در شرق تهران

برای تعمیرات یخچال دوو و یا تعویض قطعات حتما نیاز به قطعات فابریک است. خوشبختانه در مناطق شرق تهران اعم از حکیمیه، شهرک والفجر، مجید آباد، نارمک، تهرانپارس و شهرک کاج و … شرایط خوبی برای تعمیر یخچال برند دوو فراهم شده است.

سرویس و نصب یخچال دوو در غرب تهران

در صورتی که در غرب تهران مثلاً سرخه حصار، شهرک چیتگر، محله آزاد شهر، شهرک المپیک و … زندگی می کنید می توانید از تیم تعمیرات یخچال دوو بخواهید تا پروسه سرویس این یخچال را با تضمین کیفیت برای شما انجام دهند.

تعمیرات یخچال دوو

عیب یابی و تعمیر دوو در شمال تهران

یک سری کدهای خطا که معمولاً مربوط به خرابی سنسور های یخچال و یا خرابی شرایط کنترلی دستگاه است معمولاً برای برند دوو دیده می شود. تیم تعمیرات یخچال دوو در محله های نیاوران، ولنجک، اوین، سعادت آباد و … در ابتدا عیب یابی دقیق از دستگاه کرده و سپس بهترین تصمیم را برای رفع ایراد یخچال خواهند گرفت.

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو در محله های نازی آباد، افسریه، عبدل آباد و سایر بخش های جنوبی تهران طرح تخفیف ویژه ای برای تعمیر یخچال در نظر گرفته اند که خوشبختانه می تواند فرصت خوبی برای تهرانی های عزیز باشد.

چرا تعمیر یخچال برند دوو را به دکتر ساید بسپاریم؟

یکی از ویژگی های مهم تیم تعمیرات یخچال دوو دکتر ساید گارانتی ، خدمات پس از فروش و تضمین استفاده از قطعات اورجینال است. قطعاتی که برای یخچال شما خریداری می شود به طور کلی6 تا ۳۶ ماه ضمانت دارد. دقت کنید که تیم دکتر ساید تمام تلاش خود را کرده اند که خدمات شبانه روزی بدون تعطیلی برای همه مناطق تهران در نظر بگیرد.
کارشناسی‌ تلفنی رایگان سبب می شود تا بتوانید در ابتدا مشکل یخچال خود را مطرح کنید تا بهترین تصمیم گیری برای شما صورت بگیرد. 10 سال خدمات پس از فروش و همینطور ارائه خدمات در سریعترین زمان ممکن در منزل و در محل کار سبب می شود تا مشتریان با خیال راحت به تیم دکتر ساید اعتماد کنند. حقیقت این است که در دنیای امروز ارائه بهترین کیفیت کار با صرف کمترین هزینه واقعاً کار ساده ای نیست اما تیم مدیریت دکتر ساید از پس آن برآمده است.
در صورتی که در شهرستان حضور دارید می توانید از خدمات ارسال قطعات یدکی به شهرستان ها استفاده کنید. تهرانی های عزیز نیز در استفاده از تکنسین های مجرب و ارائه خدمات در محل هیچ مشکلی نخواهند داشت. از سوی دیگر تعمیرات برد در منزل یا محل کار مشتری توسط تیم مهندسین صورت می گیرد.

 

سوالات رایج

نحوه درخواست تعمیرکار از دکتر ساید چگونه است؟

به سادگی می توانید از طریق سایت و یا تماس تلفنی با مشاورین دکتر ساید ارتباط بگیرید.

آیا بقیه شهرها (بجز تهران) هم میتوانند از خدماتتان استفاده کنند؟

خدمات ارسال قطعات اورجینال به سایر شهرها به غیر از تهران نیز وجود دارد. در واقع همه شهر ها از لحاظ ارسال و تامین قطعات یدکی ساپورت خواهند شد اما ارسال تعمیر کار فقط در تهران و اطراف تهران صورت می گیرد که عبارت است از: کرج، مهرشهر، گلشهر، اندیشه، شهریار، رباط کریم، لواسان، فشم، دماوند، رودهن، پردیس، بومهن و گرمدره و ...

شرایط ارسال تعمیرکار به نوشهر مازندران توسط تیم دکتر ساید به چه صورت است؟

در نوشهر مازندران هم ارسال تعمیرکار وجود دارد اما دقت کنید که این خدمات فقط برای سایدهای آمریکایی در نظر گرفته می شود.