یکی از مشکلات صاحبان یخچال پروفایل این است که نمی دانند در صورت خرابی، با کجا و چه مراکزی برای تعمیر آن تماس بگیرند. تعمیرات یخچال پروفایل از آن دسته از تعمیرات تخصصی است اما تیم مجرب دکتر ساید، با سال ها تجربه در زمینه تعمیرات این برند از یخچال، در برطرف کردن نیاز همشهریان کوشیده است و توانسته رضایت مشتریان را در این نوع خدمات کسب کند.

یخچال پروفایل

یخچال پروفایل یکی از زیرمجموعه های برند آمریکایی جنرال الکتریک است که شهرت جهانی دارد و در دنیا شناخته شده است. شرکت جنرال الکتریک در سال 1889 از ترکیب شرکت توماس ادیسون با دو کمپانی دیگر به وجود آمد و از آن زمان تا کنون از با کیفیت ترین محصولات کشور ایالات متحده می باشد.
همزمان با رشد بازار یخچال های آمریکایی در کشورهای دیگر، از جمله ایران، کمبود نمایندگی های تعمیر این یخچال ها و نیروی متخصص نصب، راه اندازی و تعمیر آن ها نیز از مشکلاتی بود که در رابطه با استفاده از این نوع یخچال های به وجود آمد. مسئله کمبود نیروی تخصصی برای تعمیر لوازم الکترونیکی مدرن و وارداتی به قدری جدی بود که بسیاری از مصرف کنندکان را بابت خرید و استفاده از آن ها، علی رغم کیفیت بالا، دچار تردید می کرد.
به همین دلیل در سال های اخیر تعداد بیشتری از شرکت های تخصصی تعمیر یخچال به آموزش تکنسین های حرفه ای تعمیر یخچال پرداخته اند. فعالیت این شرکت از طرفی نیز به رونق بازار یخچال های آمریکایی در کشور کمک کرده است؛ زیرا مصرف کنندگان دیگر به دلایلی مانند نبود خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات، بابت استفاده از محصولات خارجی نگران و مردد نیستند.

تعمیر انواع یخچال پروفایل

جالب است بدانید که تعمیرات یخچال پروفایل، جزو تعمیرات کاملا حرفه ای است و هر کسی قادر به تعمیر تخصصی آن نیست. تیم آموزش دیده و حرفه ای دکتر ساید، با سالها سابقه درخشان و عالی در زمینه تعمیرات این برند خوشنام یخچال فریزر، جهت برطرف نمودن نیازهای هموطنان عزیز تمام تلاش و سعی خود را کرده است تا رضایت تک تک مشتریان را در این خدمات کسب نماید.

مواقعی که یخچال فریزر پروفایل به تعمیر نیاز دارد شامل: صفحه نمایشگر یخچال کار نمی کند. برخی از قسمت های یخچال برفک می زند. صفحه نمایش یخچال ارور می زند. صداهای غیر معمولی و ناهنجار از یخچال می آید. در قسمت جامیوه ای یخچال آب جمع خواهد شد. قسمت آبسردکن و یخساز به خوبی کار نمی کند. در زیر یخچال مقدار فراوانی آب جمع می شود.

تعمیرات یخچال پروفایل در محل

حتما می دانید که وسایل برقی به خصوص وسایل برقی سنگین مانند یخچال، هر چه کمتر جابجا شوند، کمتر در معرض خرابی قرار می گیرند. به همین دلیل زمانی که یخچال خراب می شود، تعمیرکار در محل حاضر شده و تعمیرات یخچال پروفایل را در منزل شما انجام می دهد. این کار سلامت یخچال شما را هرچه بیشتر تضمین می کند.

خدمات تخصصی تعمیرات یخچال پروفایل

یخچال فریزر پروفایل یکی از برندهای با کیفیت و زیرمجموعه ی جنرال الکتریک آمریکاست. به دلیل پیچیدگی بالا در تولید این یخچال ها، توصیه می شود در هنگام خرابی از هرگونه تعمیر و دست به آچار شدن بپرهیزید و البته از تماس با افراد غیر متخصص در تعمیرات یخچال پروفایل نیز خودداری نمایید. یخچال پروفایل همانقدر که با کیفیت است، تعمیرات آن نیز کار بسیار تخصصی و دشواری است.
ما در دکتر ساید در تلاش بوده ایم که نیاز همشهریان عزیز را در تعمیرات پروفایل، با ارائه خدمات حرفه ای برطرف کنیم و تجربه چندین ساله ما بیانگر رضایت مشتریان عزیز است.

تعمیرات یخچال پروفایل چه زمانی نیاز است؟

❱ صفحه نمایشگر یخچال پروفایل، خاموش شده است و یا خطا (Error) نشان می دهد. هر اروری نشان دهنده یک مشکل خاص در قسمتی خاص از اجزای یخچال است. یکی از ارورهای رایجی که در یخچال های آمریکایی رخ می دهد، ارور HRS است. این ارور نشان دهند اختلالات در برد یا کندانسور یخچال است.
❱ بعضا در قسمت های مختلف یخچال برفک ایجاد می شود؛ شایع ترین دلیل برفک زدن یخچال، برفک زدایی نکردن از یخچال در دراز مدت است.
❱ صفحه نمایش یخچال فریزر، ارور نشان می دهد. یکی از شایع ترین ارورهایی که در یخچال فریزرهای آمریکایی پدیدار می شود، ارور HRS است. وقتی این ارور پدیدار می شود، یخچال دیگر کار نمی کند و تنها لامپ های ال ای دی درون آن روشن می شوند. این ارور یکی از پرهزینه ترین ارورهایی است که می تواند در یخچال پروفایل ظاهر شود.
❱ در زیر یخچال ما آب جمع شده است. این یعنی سرما دهی یخچال ما از کار افتاده یخ مواد غذایی در فریزر در حال ذوب شدن است.
❱ صداهای زیاد و غیر معمولی از یخچال شنیده می شود. این می تواند به خاطر فن و جمع شدن یخ دور تیغه های آن باشد.
❱ زیر جامیوه ای یخچال آب جمع می شود.
❱ یخساز و آب سرد کن به درستی کار نمی کنند.

مطالب مرتبط:

مرحله عیب یابی در تعمیرات یخچال فریزر پروفایل

هنگامی که یخچال دچار یکی از مشکلات شد، اولین مرحله عیب یابی آن است. در ابتدا باید از اتصال برق اطمینان پیدا کرد؛ دو شاخه را چک کنید که از پریز برق جدا نشده باشد. اگر یخچال صدای غیر معمولی می دهد، یک علت شایع آن فن یخچال است. وقتی یخچال به درستی تراز نباشد آب در قسمت اطراف فن جمع شده و کم کم منجمد می شود. در صورت شنیدن این صدا، یخچال را از پریز جدا کنید، صبر کنید که یخ ذوب شده و سپس یخچال را قبل از وصل کردن به برق، تراز کنید.

تعمیرات یخچال پروفایل در تهران

تفاوتی ندارد که در کجای تهران ساکن هستید. چنانچه یخچال پروفایل شما به تعمیر نیاز داشته باشد، می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده، تماس حاصل فرمایید. اپراتورهای دکتر ساید به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما خواهند بود و تکنیسین های ما نیز در کمترین زمان، خود را به محل می رسانند.

نکاتی برای جلوگیری از خراب شدن یخچال فریزر پروفایل

❱ از قرار دادن یخچال در مجاورت وسایل گرماده مانند اجاق گاز پرهیز کنید.
❱ حتما یخچال را با فاصله از دیوار قرار دهید.
❱ دقت داشته باشید که یخچال از کف نیز باید با زمین فاصله داشته باشد.
هیچگاه وسایل داغ را مستقیما در یخچال قرار ندهید. اگر مجبور به این کار شدید، حتما در ظرف را ببندید و روی آن را بپوشانید. بخارهای داغ برای یخچال بسیار مضر هستند.
❱ دقت داشته باشید که یخچال حتما تراز باشد.
❱ از تمیز کردن یخچال با وسایل زبر و تیز خود داری کنید. برای این کار بهتر است از پارچه نرم استفاده کنید.
❱ هر چند وقت یک بار یخچال را برفک زدایی کنید.
❱ از باز گذاشتن بیش از حد درب یخچال خودداری کنید.
❱ از قرار دادن وسایل سنگین بر روی یخچال پرهیز کنید. این کار باعث فشار به بدنه و نیز بر هم خوردن تراز یخچال می شود که خود عامل جمع شدن آب و انجماد آن در قسمت پشت فن یخچال است.
❱ نوسانات برق شهری به شدت برای وسایل برقی مضر است. سعی کنید همیشه از یک محافظ برق استاندارد برای یخچال خود استفاده کنید.

مزیت های تعمیر یخچال پروفایل با دکتر ساید

همانطور که گفته شد مجموعه دکتر ساید با بهره گیری از متخصصین مجرب در زمینه تعمیرات یخچال پروفایل و نیز استفاده از دانش روز، سعی دارد بهترین خدمات را با بهترین کیفیت ارائه کند. بعضی از ویژگی های تیم دکتر ساید:

1. استفاده از افراد متخصص در زمینه تعمیرات یخچال پروفایل
2. انجام تمامی تعمیرات تخصصی در منزل شما
3. استفاده از قطعات با کیفیت برای تعویض قطعات فرسوده و خراب یخچال
4. قیمت منصفانه
5. پاسخگویی 24 ساعته
6. انجام تعمیرات پروفایل در کمترین زمان ممکن

هزینه تعمیرات یخچال پروفایل

هزینه تعمیر یخچال پروفایل بستگی به ارزیابی تکنسین تعمیر یخچال دارد. بعد از حضور تکنسین دکترساید در آدرس مورد نظر مشتری و تشخیص نقص یخچال، هزینه های تعمیر آن نیز مشخص می شود. هزینه ها بسته به قطعه مشکل دار یخچال، زمان صرف شده برای تعمیر یخچال و سایر عوامل متغیر خواهد بود. همچنین برای دریافت مشاوره در رابطه با مشکل یخچال خود می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.

نمایندگی رسمی یخچال پروفایل

همانطور که میدانید تمامی مصرف کنندگان انواع لوازم خانگی خارجی (یخچال و …) آرزوی سلامتی این محصولات را دارند. در صورت خرابی یخچال، بایستی با نمایندگی رسمی پروفایل تماس حاصل فرمایند. شایان ذکر است بدانید که در نمایندگی رسمی پروفایل نرخ هزینه های تعمیر و سرویس، بر مبنای نرخ اتحادیه انجام می شود.

در حقیقت به علت رقابت بسیار شدیدی که در بین تعمیرات یخچال پروفایل وجود دارد. این نمایندگی در پی برنامه ریزی بسیار قوی جهت مشتری مداری است.

برخی از خدمات این نمایندگی (تعمیرات یخچال پروفایل) عبارتند از:
این نمایندگی در به روز بودن اطلاعات متخصصان به وسیله آموزش های حرفه ای، استفاده از قطعات اورجینال، ضمانت نامه خدمات تعمیر و بدون بازگشت، نصب قطعات اصل، فعالیت به صورت شبانه روزی، اعزام نیروهای کاملا آموزش دیده و حرفه ای به مقصد مشتری، ارائه خدمات تضمینی با بالاترین کیفیت و …. در حال فعالیت است.

ارور hrs اچ ار اس

نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل با کادری کاملا مجرب و آموزش دیده آماده ارائه هرگونه خدمات شامل سرویس، تعمیر و شارژ گاز یخچال فریزر پروفایل شما می باشد. در صورتی که یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند، تکنسین های حرفه ای و با سابقه ما می توانند با مراجعه به محل مورد نظر جهت عیب یابی و سرویس یخچال فریزر پروفایل با قیمتی بسیار مقرون به صرفه و بدون نیاز حمل به تعمیرگاه کار تعمیر انجام دهند.

شما عزیزان جهت تعمیرات یخچال پروفایل در هر ساعت از شبانه روز و حتی تعطیلات رسمی می توانید با کارشناسان آموزش دیده ما در نمایندگی یخچال فریزر پروفایل تماس نمایید. و جهت حل مشکل اقدام کنید.

مجموعه حرفه ای دکتر ساید به دلیل کیفیت بسیار بالا، سرعت عمل و همچنین قیمت های مقرون به صرفه در قیاس با دیگر نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل، ساید بای ساید و … موجبات برتری و محبوبیت آن شده است.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید پروفایل

تخصص اصلی مجموعه تعمیرات یخچال پروفایل، تعمیر یخچال فریزر پروفایل، تعمیر ساید بای ساید پروفایل و … دیگر برندهای وارداتی به کشور می باشد. هیچ تفاوتی ندارد یخچالی که در اختیار دارید چه تکنولوژی دارد یا متعلق به چند سال پیش است. به علل تخصص بالای تکنسین های ما در این نمایندگی کار تعمیر یخچال پروفایل به صورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. به جرات میتوان گفت که تمامی قطعات در حین تعمیر با ضمانت اصالت تهیه می شوند.
مراحل تعمیر یخچال ساید بای ساید به صورت زیر می باشد.
1: هنگام هرگونه مشکل یا خرابی فورا با تعمیرات ساید بای ساید پروفایل تماس گرفته و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.
2: بعد از ثبت کردن اطلاعات بر اساس نوع مشکل پیش آمده، میزان خرابی و قطعه معیوب کارشناسان ماهر مشکل یخچال فریزر را به تکنسین مربوطه منقل می نمایند.
3: تعمیرکاران بعد از بررسی های انجام شده زمان حضور در محل مورد نظر را تعیین می نمایند.
4: تکنسین ها در زمان تعیین شده در محل حاضر می شوند و بعد از عیب یابی به رفع مشکل یخچال فریزر میپردازند.